sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

Ja wolę kupić bańkę castrola i wymienić samemu,wcześniej wymieniałem u kempistego i różnica jakości oleju jest zauważalna,troszkę lepsza kultura pracy silnika i zamiast 700ml na 12000km bierze mi z 300ml.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

wystarczy mieć rozdwojenie jazni i być opłacanym przez rabina szechtera. Trzeba mieć też inne nicki takie jak: paplik, Mr_Andrzej, takczysiak, Mr_Andrzej, inkwizytor, maruda, ktoś-coś chociaż nie wiem, czy nie są już zajęte przez kogoś :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

a co to jest??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

nie, pieski to oznaka mojego starego nicku: paplik są bezcenne. Muszą kojarzyć się ze mną.


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu


podczas rejestracji pojazdu traktowany byłem jak jakiś bandyta, który ośmielił się przyjść w poniedziałek po godzinie 15 tj. wtedy kiedy oni pracują do 16/30,
razem ze mną weszło jeszcze dwie osoby, usłyszeliśmy: cyt. o kuur..... chyba kolejny autobus przyjechał. Nie powiem sprawę załatwiłem w 10 minut razem z wycieczką do kasy, w sumie 3 osoby to nawet nie jest chyba kolejka, ale niesmak pozostał.
szkoda, że mi wtedy ankiety nie dali do wypełnienia, sam z siebie nie zwykłem latać do przełożonych takich przyjemniaczków, każdy może mieć też gorszy dzień a ja tam jestem średnio raz na dwa trzy lata więc idzie z tym żyć :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

WEKEND :)

Ona tańczy dla mnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

z nimi zawsze problemy są. raz była sytuacja ze petent pobił jednego tam w tym wydziale komunikacji.... oni tam za kare są cioty jedne..niewiem że nikt jeszcze nic z nimi nie zrobił....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

weekend... i dla mnie tanczy... dla mnie..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

Czy ktoś wie gdzie można kupić książeczki z bajkami po angielsku?
Słyszałam, że warto poszukać w 2nd-handzie ale dziś byłam w "Maskaradzie" w 4+ i żadnych książek tam nie znalazłam.

Szukałam w empiku ale są dostępne tylko w sklepie on-line a nie chcę brać kota w worku, chciałabym najpierw zobaczyć zawartość tych książek.

Jakieś pomysły?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu



Spróbuj pojebusie podszyć się pod login, który jest identyczny z innym zarejestrowanym tak jak ja to uczyniłem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS zrobił wielką krzywdę państwu ukraińskiemu

Tak, jestem prawdziwy PiS-dzielec...i obsrana świnia.



.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org