środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy zatrybią debile?

A jak by wybudowali nad Narwią dodatkowo stocznię i port to by i świat mogli zwiedzać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

zapraszam na stronkę prezenty dla mamy i dzidziusia http://www.puh-piorun.cba.pl/galeria.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

A te gówno to niby co ma być ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

A kto budował kiedys? A kto buduje teraz? !A kto je będzie póżniej sprzedawał?! No chyba nie Ty!!!
Dorzucę jeszcze ze trzy cerkwie (przyjadą do nas goscie z całego województwa przynajmniej)
i koniecznie 'na błoniach"błotno-żurawinowy obiekt sanatoryjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?


NOWOŚĆ-Brykiet produkowany z lnu calkowicie ekologiczny bez żadnej chemii.Kaloryczność na poziomie węgla okolo 18000kcal dlatego zalecany jest do kominków i pieców.By zachować brak wilgotności poniżej 4% towar opakowany jest w worki foliowe towar NIE! stwarza sadzy na wkładch kominka.Popiół po spaleniu 2,0%.Użytkownicy są zdumieni znikomą ilościa popiołu i BARDZO wysoką dogrzewnością mieszkania(przy ilościach powyżej tony dowoz gratis-Zdjęcia wysyłam na email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

:) dobre. Mnie się tam Czeczenki podobają, oczywiście nie wszystkie. Kiedyś miałem przyjemność z taką rozmawiac, ale piękna była :) normalnie jak księżniczka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

a czemu akurat reklamujesz posterplate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

Kiedys to budowalo panstwo, w ramach planowanej i centralnie zarzadzanej gospodarki. Jakie byly tego efekty, to wszyscy powinni wiedziec.
Wiec wlasnie Cie pytam, kto Twoim zdaniem ma je teraz budowac?
"No chyba nie ja"? Otoz wlasnie w tym problem, ze tak sie tworzy teraz przedsiebiorstwa. Ja, Ty, czy ktos inny zaklada sobie firme, a jak nia dobrze kieruje, to po jakims czasie robi sie z niej duze przedsiebiorstwo.

Z tego co napisales wniklo natomiast, ze ktos mialby po prostu zbudowac tu duze przedsiebiorstwa. Nie wiem kto, panstwo? Nie ten ustroj, wiec zastanawiam sie, kogo miales na mysli piszac "dlaczego nie buduje się"? I jak to by mialo wygladac, ot stawiamy budynek, maszyny itd i nagle mamy duze przedsiebiorstwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

A ja stawiam na Tolka Banana!

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

a ja stawiam dobre piwo na stole..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

Jeżeli muszę wybrać jakieś przedmioty rozszerzone to obowiązkowo muszę potem pisać z nich mature na rozszerzeniu ?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zatrybią debile?

Doszły mnie jakieś nieoficjalne informacje, jakoby H&M miało tam powstać, lecz dopiero miałoby się tam wnieść na jesieni..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org