środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A w PiSlandii ceny nie rosną. Poważnie.

Artykuł na 4lomza pokazuję odgórną głupotę władz centralnych. Te wysypane 1600 ton soli robi ogromne spustoszenie na drogach i nie tylko. Zamieniony w wodę śnieg wsiąka w szczeliny w asfalcie, gdzie następnie zamarza i niszczy jezdnię. Na drugi dzień znowu śnieg, sól, woda, mróz i tak w kółko. Koszty ogromne, a w Narwi niedługo będą śledzie pływały.
Czy nie mniejsze szkody powodowałyby opony z kolcami? Jak patrzę na stan jezdni po zimię to jestem pewny że juz nic bardziej im nie zaszkodzi. Inne śnieżne kraje jakoś zezwalają na ich stosowanie, a w niektórych jest obowiązkowe. Tylko nie w POlsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w PiSlandii ceny nie rosną. Poważnie.

Sztudent a Ty umiesz w razie co rozpalić ognisko gdy zapałek zabraknie? Bo ja od razu mówię że nie umiem.... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w PiSlandii ceny nie rosną. Poważnie.

w minutę, bez zapałek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w PiSlandii ceny nie rosną. Poważnie.

A nad Narwią wybudowac port i stocznię :):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w PiSlandii ceny nie rosną. Poważnie.

jak by to odemnie zależało to by basen był dla ludzi"czystej polskiej rasy,, a reszta by w stodole sie znalazła znowu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org