wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PANIE DUDA !

Jak może być taniej jak oni tam nawet 12-16 tys. miesięcznie za lokal muszą płacić to po pierwsze a po drugie zależy jakie ciuchy ma się w sklepie wydaję mi się. Kiedyś byłam na zakupach w Łodzi tam gdzie jeżdżą sklepy po towar i powiem, że ceny są spore za fajne ciuchy nawet w hurcie do sklepu i jak popatrzyłam to 100% procent nie ma mowy narzucić. Moja koleżanka ma swój sklep to narzuca 40-50% bo sama drogo kupuję a ciuchy ma fajne cekiny, ćwieki i te sprawy.Do tego lokal opłacić inne wydatki jeszcze a jeszcze jak ktoś ma pracownika i jeszcze, żeby zostało dla siebie. Mówię cały czas o małym sklepie i ile wydatków a nie moja w takiej galerii jaki muszą narzut robić, żeby mieć na to wszystko? Tragedia i jeszcze podpisać umowę i jak nie idzie nie ma mowy o zerwaniu bo kary są. Ja bym nie zaryzykowała prywatnie tam wynająć lokal. jeśli chodzi o stokrotkę to słyszałam, że nie którzy już by dawno tam sklepy zamknęli ale płaca w euro czynsze i kary też w euro, ciekawe czy to prawda ale tak słyszałam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PANIE DUDA !

Potrzebne mi są namiary na osobę, której dziecko w ubiegłym roku przystępowało do komunii w Kościele pw. Krzyża Św. Chcę odkupić habit dla chłopca. Jeżeli znacie kogoś takiego lub sami możecie mi pomóc proszę o info. Dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PANIE DUDA !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PANIE DUDA !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PANIE DUDA !

Porozmawiaj z fizjoteraputami z ośrodka rehabilitacyjnego przy PKPS na ul. Sikorskiego ( p. Tomek, p. Iwonka lub p. Agnieszka ) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org