środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Remont silnika był robiony w zakładzie, sama robocizna wyniosła 500 zł, tylko części parę tysięcy. Allegro już przeszukałam i jest światełko w tunelu ;)
Pozdro i miłego dnia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

lepiej lotnisko by w tym miejscu wybudować.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

czy ktoś się orientuje, czy w Łomży można kupić taką maść bez recepty? chodzi mi o taką tubę 5g.


pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Stokrotke juz pomalu mozna zamykac.Ludzie i tak tam czynszu nie placa juz miesacami bo obrotu nie maja,ale w Lomzy to i tak zeby za darmo rozdawali to i tak lipa.ludzie kasy nie maja i to wszystko,tylko Biedronki gora zrec trzeba bez tego to ani sily nie bedzie zeby tu glupstwa wypisywac,a wiec co robimy?do Biedronki pedzimy hihihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Witam. Potrzebuję kilku informacji typu nazwa i numer kontaktowy baru który mieści się w Starej Łomży przy Szosie. Jest to jakiś duży budynek z napisem bar. Niestety więcej informacji nie posiadam bo tyle zdążyłam się dowiedzieć. Jeśli ktoś wie co to za bar proszę o informacje. Obstawiam że to "U Zdzisia" ale nie mam pewności. Ewentualnie jakieś opinie co do imprez okolicznościowych tam robionych. Jeśli ktoś posiada takie ;) Z góry dzięki za pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Powinni jeszcze otworzyć z 10 takich galerii na złość wpm :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Pojechałbym z tobą , wyślij mi wiadomość przez forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Lub podaj mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

wpm A gdzie żeś to wyczytał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

To forum to w wielu przypadkach autopromocja pustosłowia i zidiocenia.
Niech przykładem będzie czubek, który założył ten temat ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

wpm a znalazlas juz nowa prace czy dalej tyrasz za 800zl dziekuja szefunciowi,ze wogole ci cos placi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Faktycznie ...śmiech na sali ..... a już od listopada były wojskowy Nawrocki był zatrudniony w MOSiRze na pół etatu. Przewodniczący Komisji Konkursowej ....(wicedyrektor MOSiR) musi być jasnowidzem ....skoro już wcześniej to przewidział ...i wraz z panem kierownikiem - przygotowywał tego kandydata.
Żenada i głupie tłumaczenie.
W Łomży to już norma. Nic bez znajomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

lotnisko powinni tam zrobić.. w łomży jeszcze niema a powinno być....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

Zazdrości nam :):)


Pewnie też by chciał taki mieć :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzeczywisty, PiSlamski model rodziny

i co ten kierownik bedzie tam pilnować??? jak na narwi są 2 łodzie wieksze w lato i tam napewno nie będą cumować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org