piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

typu Czesio nie ograniczają się do takich śmiesznych barów dla pedałów, takie julio zje kopę z cebullą i podniecenie przez miesiąc jak by w Grecji był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

Do: pio45678: Co ma wspólnego głupku, robienie mebli na zamówienie z lewactwem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

na rynku a taniej w nowogrodzie na rynku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

Czyli z linków podanych u @Szpaku można śmiało odliczyć 40zł. Tyle się dostanie na złomie za stary 77Ah.
A ja głupi za plusa 72Ah płaciłem w łomżyńskim sklepie 330zł w mordę jeża :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

nie jest to na receptę,wypróbowałam i uważam że może i znieczula ale jest to nie warte zachodu.dziecko tak samo płakało podczas ukłucia

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

Jan Pospieszalski Piotr Staruch Staruchowicz, wasze opinie, bo moja jest taka że tak jest ze wszystkim, czyli że rząd polski kłamie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plan Kaczyńskiego nie jest niczym nowym tylko kolejny wyruchaniem wyborców aby je wygrać

wpm -żenada - czytamy ze zrozumieniem

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org