czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

http://www.fakt.pl/ proszę. Między innymi "Czy koniec świata już się rozpoczął? Idioci, ale nie ma się co dziwić takiemu szmatławcowi.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

W pierwszej chwili też pomyślałam, że na pewno nie chcieli mnie oszukać, ale jak przeanalizowałam jak to wszystko przebiegło, to stwierdziłam, że dałam się oszukać i to starą i nagłośnioną metodą. Chcę tylko, żeby ludzie wiedzieli, że takie łajzy kręcą się po Łomży.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Bo moim zdaniem to wcale nie jest seksowne tylko wulgarne, sama okolica ma wystarczająco dobry potencjał..:P Ale podobno teraz to wszystko sobie tatułują...okolice odbytu...wiec mnie to już chyba nic nie zdziwi :D A ze mi się to nie podoba, śmieszy i uważam że to głupie - to mam prawo to wyrazić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

W tym kraju właśnie chętnie sieją panikę. A tusk po cichutku przepchnie jakąś niewygodną dla społeczeństwa ustawę w czasie, gdy wszyscy będą wpatrzeni w tv i gazety czytając o "deszczu meteorytów" na Uralu :D Aj Bacha Bacha ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

a moze jestes poprostu za gruba i wstydzisz sie te miejsce pokazać do zabiegu. Trzeba będzie tez bluzke do góry, i wałki tluszczu wyskoczą w dół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

...i tak może się okazać w tym całym zgiełku... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

To ten Claro wyżej tak podejrzewa....dziwny tok myślenia... Ja mam akurat inne powody do nie robienia tam tatuażu..pff...wałki se wymyslił...haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz do: doaoles (---.internetdsl.tpnet.pl)

Wiem ze w Łomży jest więcej specjalistów ale to specjaliści moim zdaniem najbardziej godni polecenia .

Od czego zależy to czy ktoś jest wspaniałym specjalistą?


Od efektów jakie osiąga autystyczne dziecko dzięki pracy jaką wkłada
terapeuta. Można porównać wiedzę dziecka przed podjęciem terapii i po paru miesiącach pracy ze specjalistą . Również dobry specjalista posiada wieloletnie doświadczenie potrafi dotrzeć do każdego dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Witam czy orientuje sie ktoś gdzie sie przeniósł sklep z sukienkami koncowki kolekcji z pod salonu orange koło 4plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie szukać programu wyborczego PO!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org