czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz PO Putinowsku...

wiem już!

mąż mi laptopa schował bo na alledrogo szalałam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz PO Putinowsku...

Pepe-szaa! tak podziwiasz marudę to z nim się umów na kawę będziesz Pierwsza bo on tylko z panami się umówią przez internet no 50 latek ma odwagę:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz PO Putinowsku...

Witam.
Dziś rzekomo około godziny 20:20-21:00 w odległości 34000km od Ziemi ma przelecieć asteroida, którą będzie można zobaczyć przez lornetkę itp. Ktoś zamierza obserwować?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz PO Putinowsku...

co sądzicie o pracy w sonarolu w Jedwabnym jako kierowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz PO Putinowsku...

Dziewczyna pisze prawdę! Miałam podobną sytuację w Warszawie, akurat byłam świadkiem tej całej akcji. Faceci tak zamotali kobietą że ona zwątpiła, a zanim spostrzegła się że ją okradli, po facetach nie było śladu. I też właśnie tak samo jak opisuje koleżanka tutaj stówka tam dwie stówki tam zapłata za zakupy i w taki sposób okradają ludzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz PO Putinowsku...

Na terenie Łomży raczej osobiście, po za Łomżą to jak mi będzie zależeć bardzo na jakieś firmie, to może się wybiorę, do reszty e-mail. A TY jak planujesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org