piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Niemczech jest taka \"bida\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Mam nadzieję, że ceny się nie zmienią, a dodatków nie ubędzie z czasem. Póki co uważam, że jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Ale przynajmniej czytając niektóre odpowiedzi pośmiać się można jak np dziśiejszy temat o fryzjerce to mi od razu chumor poprawił:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Później przychodzi taka do gina, wywala tą swoją obleśną rozciągniętą **** i myśli ze taka dziara uroku jej doda.... a przy porodzie kwiczy jak zażynana krowa - przy dziarganiu dałaś radę to i przy innych rzeczach wytrzymuj hehe i pośmiechowiska nie rób

a co do propozycji siwego to faktycznie - dla takiej pani jak zona taka dziara byłaby na miejscu , ja się nie pisze na coś takiego, jeszcze mam równo pod kopułą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

to też dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Piaszczyk Mateusz

Ma 21 lat od urodzenia choruje na MPD , porusza się na wózku,studiuje informatykę.

KRS:0000037904
Cel szczegółowy 1%: 3434 Piaszczyk Mateusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

a co z tym forum by się stało, żeby Marudy tu nie było?
byście je "zarżnęli" nudziarstwem swoim, swoimi "mądrymi" w Waszym mniemaniu "poradami"!

jest paru innych, którzy oprócz bluzgania, innej formy wypowiedzi nie uznają!
i Oni Wam nie przeszkadzają?!

tylko Maruda, dzięki któremu i pośmiać się można, i wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć! a że czasami też niecenzurowanego słowa użyje, to wcale się nie dziwię! nie może sobie pozwolić, by byle łach jezdził po nim!

Marudo! jesteśmy z Tobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Autor: Tommek (213.172.176.---)
Data: 15-02-13 09:45

Rzadko udzielam się na tym forum ale to z racji że czasami to odciąga cię jak piszą poprostu dzieci , którzy te forum traktują jak czat do zabawy .Jeżdzę po polsce i z ludzmi gadam to wiecie np w Bielsku Podlaskim nas znają z serka piątnickiego no i z forum 4lomza na którym udzielają się jak to można nazwać "kretyni" którzy nic nie wnoszą do rozmowy .Nie wiem po co to robią żeby statystyki podnieść swoje
//////////////////////////////////////////////////////////


Bo najwyższym poziomem ineteligentnej rozmowy, według Ciebie i tobie podobnych, jest rozmowa o KEBABACH i PIZZACH :):)


I dlatego w Bielsku Podlaskim i niet ylko uważają was za kretynów:):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Mam koleżankę po oligofrenopedagogice- pracuje w olsztynie w znakomitym osrodku polprywatnym dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, pomogla wielu dzieciakom sie otworzyc, tam rodzice znajdywali fachowa pomoc gdy nie bylo mozna znalezc jej gdzie indziej. Takie sa tylko przykre realia w tym kraju ,ze nie mozna liczyc na pomoc panstwa, a jezeli juz ta pomoc mozna gdzies uzyskac to jest ona za daleko- w kazdym badz razie podam maila byc moze zechca panstwo dowiedziec sie czegos wiecej- looper123@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

oooo Pepe-szaa! teraz to masz względy u marudy... ;) no no.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

dzięki kawosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Z ciebie niezła masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

Czy w Łomży znajduje się taki sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Niemczech jest taka \\\"bida\\\", że inflacja nie tylko wyhamowała, ale i jeszcze spada.

wpisałam w PIT i już się roliczyłam :) teraz tylko czekać aż pieniądze wpłyną do schroniska dla psiaków :)

podbijam temat!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org