czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\"!

hej szanelka!

kup nowy i pożycz mi go.
za 2 tygodnie Ci zwrócę.

ja kupywać nie będę musiała, a też mi potrzebny, a Ty używany będziesz miała!
oddam na pewno!

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

Pepeszko, świetny plan. Biegnę do sklepu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

No masz problem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

Na takie coś to tylko trybunał praw człowieka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

no wiesz... musimy sobie pomagać, doradzić, itp.

i może być tak miło!

p.s. to może kup 2 od razu?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

Dziekuje za odp, Rafal napisałam na pocztę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

Antora

Nikt ci nie broni, abyś oddawała połowę swoich zarobków na potrzeby chorych dzieci, ale od psów to się odczep. To tylko dzięki okrutności, snobizmowi ludzi psy trafiają do schronisk. Często są chore, z połamanymi łapami, ciężarne, skrajnie wychudzone. Winni są też ludzie co bezmyślnie rozmnażają swoje pupile. Te zwierzaki też czują, to nie są pluszaki, a nie mogą się nikomu poskarżyć. Pies cierpi w milczeniu.
Jeszcze raz powtarzam, odwal się od psów, nie pomagaj, ale nie szkodź!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w antypolskiej platformie patoli, - \\\"właściwy człowiek na właściwym stanowisku\\\"!

gromkowiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org