niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”

hmm... wydaje mi się, że to sobotnie spotkanie rekrutacyjne było takim asekuracyjnym. mi podczas rozmowy w ubiegły czwartek zaproponowano tygodniowy okres próbny w sklepie w Białymstoku i po tygodniu miałam się określić, czy taka praca mi odpowiada, czy też rezygnuję. być może chcieli mieć pewność, że jeśli ktoś zrezygnuje, będą mieli pod ręką kogoś zapasowego.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Jerzy K. Kmicic 27-06-22 17:22 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
ziomex 27-06-22 18:09 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Stwórca Bogów 27-06-22 19:17 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
ziomex 27-06-22 20:20 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Stwórca Bogów 27-06-22 20:36 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Jerzy K. Kmicic 27-06-22 21:17 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Stwórca Bogów 27-06-22 21:33 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Lobo 01-11-22 08:43 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Lobo 01-11-22 09:57 
 Re: Mężczyzna pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”   
Lobo 06-11-22 23:52 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org