czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
budowniczy Polski w ruinie.

Maruda nie smuć sie bo dziś valentine's day, może to jakaś szansa dla Ciebie :) więc nie próżnuj przed kompem...wypij te wspominane w temacie Rap Ustawka 0,7, zarapuj i wszystkie panny Twoje :D

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

Ale wy macie nasrane w tych głowach:)

Na forum pytac czy warto pracować :):)

Tutaj większośc to gimbusy albo z problemem PUP-u a ty pytasz czy warto??

Dla jednego warto, dla drugiego nie.

Jak chcesz pracować to spróbuj a jak tylko udajesz że chcesz, to nie zawracaj ludziom pizdy !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

Lukas,to tak jak byś żabe błotem postraszył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

pachołek sługa mój, odstąpię ci go ;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

To i ja napiszę coś od siebie. Od prawie roku korzystam z Aero2. W Łomży w większości lokalizacji działa dobrze. Do przeglądania neta w zupełności wystarcza, radio internetowe również daje radę. Bez problemu także oglądam filmy na IPLA (wystarczy chwilę zapauzować żeby się zbuforowało i można oglądać bez przerw). Co do ściągania to z torrentów pobrałem już kilka filmów ( noc 4-5 h). Trzeba zainstalować program do automatycznego łączenia i po przerwaniu automatycznie wznawia.
Co do kwestii technicznej - Modem Huawei 173 przerywa gdyż po wymianie kart na nowe coś się zmieniło w specyfikacji i sam rozłącza przed regulaminową godziną. Ja obecnie mam nowy modem Huawei 3131 i śmiga aż miło.

PS
To, że teraz mam napisane Play to tylko ze względu na kupno modemu wraz z kartą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

Lukas go na oczy jeszcze nie widział, bo on go zawsze z tyłu zachodzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

pytam czy warto bo jesli mam isc do pracy gdzie bedzie lipa bo dowiem sie tego od pracowników to nie bede sobie głowy zawracał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

imię jego Desta, nazwisko rodowe Bandaogo po ojcu z Kamerunu;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: budowniczy Polski w ruinie.

czarnakawaoporanku jeśli Kupujący kupił towar z licytacji nie ma możliwości zwrotu (chyba,że Ty się zgodzisz),jeśli jest zgodny z opisem.Jeśli w opcji "kup teraz" ma takie prawo,ale nie wiem jak jest w przypadku osoby prywatnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org