piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Małpia ospa chorobą homoseksualistów

Powiem tak , może dla niektórych było słabo i nie podobało się to , ale jak tak potraficie wszystkich oceniać to dlaczego sami nie wyjdziecie i nie pokażecie co potraficie ... Gadać każdy może..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

Przykład z dzisiaj rano, parę minut przed ósmą na Wojska Polskiego na wysokości biedronki, oczywiście poza przejściem dla pieszych, wśród przejeżdzających samochodów przechodzi sobie jak gdyby nic panienka ze słuchawkami na uszach, prawdopodobnie do szkoły (bo miała plecak i wyglądała na nastolatkę).
Dobrze, że mimo, że ruch o tej porze jest duży, samochody jechały wolniej, bo zaraz za biedronką w kierunku ronda stoi szlaban (naprawiają ulicę).
Mogło dojść do kolejnego nieszczęścia z powodu ignorancji pieszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

LOK,Bazuka.Troszyn to raczej trochę daleko,i trzeba się umawiać na strzelnicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

_mały_ - być może i tak? Zachęcam Ciebie, żebyś oddał ten 1% na schronisko i mam nadzieję że oddasz, a nie tylko piszesz dla pisania.
Każdy może zrobić ze swoim 1% co chce, a moim zadaniem jest zachęcić ludzi do oddania go na ŁKS 1926 Łomża.
Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczymy na cele statutowe Klubu, a każda złotówka wpływająca na nasze konto, pozwala nam budować mocny Klub piłkarski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

ja rodziłam w łomży i mam dobre wspomnienia. położne i pielęgniarki ok. zarówno opieka przed jak i po porodzie bez zarzutów. maluszek miał bardzo dobrą opiekę a spędzilismy w szpitalu 2 tyg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

Mysle,ze za hektar tak z 20 000zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małpia ospa chorobą homoseksualistów

Oj,to pewnie maleńką do schroniska wrzucono.
Ludzie,nie róbcie tak.Tam zawsze biega luzem kilka psów.Różnie mogą obcego potraktować.I może się to dla niego źle skończyć.
Bezdomne pieski zgłasza się w urzędzie miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org