piątek, 24 czerwca 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najbardziej trafna okładka.

pisowcy pienią się z oburzenia a ja osbiście uważam że trafnie ona oddaje sytuację i postać polskiego prezydenta.

follow me

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: najbardziej trafna okładka.

uuuuuuuuuuuuuu
a JJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAA
naiwny myślałem, że za sznurki {bezpośrednio}
pociągają żydzi, a konkretnie państwo Kornhauser
czyli talmudyczny teść Pana Andrzeja ...

.

ten duet jest ju z raczej nieaktualny . Andrzej myśli po zakończonej kadencji o światowej polityce a Kaczyński mu już tego nie jest w stanie zapewnic.

follow me

ale jedno jego uczucie jest stałe i niezmienne

follow me

Witold Modzelewski o cenzurze w mediach:
„W ciągu dwóch miesięcy nasz kraj zmienił się w sposób wręcz nie do poznania. Nie ma już wolności słowa, bezwzględnie eliminowane są jakiekolwiek wypowiedzi sprzeczne z narzuconą nam antyrosyjską i proamerykańską poprawnością.
Cenzura dotyczy oczywiście zwłaszcza jakiejkolwiek krytyki pod adresem Ukrainy (nie wolno wypowiadać się nawet na temat strat jej wojsk, a kapitulacja tzw. pułku Azów jest nazywana jego „ewakuacją”). Bezwzględne zakazy cenzorskie są obowiązujące przede wszystkim w sprawach rosyjskich, jej polityki, historii, a nawet sztuki (którą należy tylko nienawidzić). Także nie wolno powiedzieć nic krytycznego pod adresem Stanów Zjednoczonych.
Dziennikarz jednej z „Gazet” (jest ich kilka) potwierdził pośrednio w jednym ze skierowanych do mnie listów istnienie cenzury, która wykonywana jest przez podmioty zagraniczne (jacyś „eksperci z NATO”); oni orzekają, która wypowiedź jest „propagandą kremlowską”, czyli „słowem zabronionym”. Upadek części naszych mediów jest haniebny, bo cenzura z ochotą jest wspierana przez większość dziennikarzy i nie dotyczy tylko owych „Gazet”.

bob-bek, ty gminny przygłupku,

gdyby w tym co ten kacap Modzelewski bredził był choć cień prawdy, to ty razem z z tym całym kacapem Modzelewskim leżelibyście już w dołach z wapnem, jak leżą ci Rosjanie w kacapii, którzy sprzeciwiają się putlerowi ...........

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Autor: Lobo (---.tor-exit.artikel10.org)Data: 26-05-22 22:41

bob-bek, ty gminny przygłupku,

... leżelibyście już w dołach z wapnem, jak leżą ci Rosjanie w kacapii, którzy sprzeciwiają się putlerowi ...........
--------

Myślę, że NIEJEDEN wolałby śmierć z rąk Rosjan w postaci strzału w tył głowy
niż trafić w ręce twoich \"pupili\", których tak hojnie obdarzacie socjalem i przywilejami...

.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0