sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

jesli mnie pamięc nie myli to sami chcieliscie arłukowicza i tuska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

Ja przenosiłem za 250 zł, bez piwnicy wraz z ustawianiem mebli, cały dzień obowiązkowo ktoś w 2 mieszkaniach, żeby nie było kłopotu ze stanem mebli. Chcesz mogę dać ci namiar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

A ile tego masz na jedną ciężarówkę wystarczy (na jeden przejazd). Mazury 800zł.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

co za swolocz z ciebie rafale. kuwa, dostales bilet mimo iz jak twierdzisz to pierwszy raz na gape. Sie zaraz pytasz gdzie kanary jak koledzy jezdza na gape ?? npo kuuuurwa jakie to typowe lomzynskie. pewnie teraz jak bedziesz juz mial bilet i podrozujac z kolegami jeden lub drugi dostanie bilet bedziesz sie smial w srodku.... ***** zygac mi sie chce jak slysze takich ludzi... **** ci w dupe cyganie !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

Proszę o kontakt rodziców dzieci, którzy chcieliby utworzenia w SP 7 oddziału integracyjnego dla pierwszaków od września br. Może wspólnie uda nam się zmusić dyrektorkę aby dzieci mogły uczęszczać do najbliższej podstawówki. E-mail: 3ff3linka@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

Zajrzyj na www.teekanne.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

daj adres to wyślę zdjęcie.
mój e mail lak-meb@wp.pl

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

No niestety nie było już... :( :/ ... napisałam od razu jak wróciłam do domu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

Witam, czy może orientujecie się, czy w Białymstoku jest gdzieś taka galeria na styl Factory Outlet, która jest w Warszawie na ul. Czerwca 1974 ? Tzn chodzi o taką, gdzie są tylko końcówki kolekcji lub II gatunek ? Coś kiedyś mi się obiło o uszy, że w Białym jest coś takiego, ale nic dokładniej nie wiem. Pomoże ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

W jego oczach widzę śmierć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz: celem lewicy nie jest wolność słowa...

Ja ostatnio zrobiłam kurs fryzjerstwa, który organizowało GoWork - takie kursy to fajna sprawa, można się sporo nowych rzeczy nauczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org