czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wolność! - ale tylko na mordach.

odświerzam temat.
z tym że interesuje mnie bardzo duży samochód na przewiezienie mebli i innych rzeczy z mazur (120km) do miejscowości pod łomżą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

skoro zgubiłaś go dziś w nocy i o 2.30 piszesz o tym post to nie zawróciłąś sie po to? no chyba ze juz go zwędził? ach Ci ludzie nawet w środku nocy czychają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

k2506 a napisz teraz Ty nam, co według Ciebie dzieje się z tymi psami w schronisku? Ty chyba tez nie masz nic do ukrycia, więc poinformuj ludzi co może się z tymi zwierzakami dziać, może psy szybciej domy znajdą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

" pielęgniarka przyjmująca w owym czasie zlecenie chlapała jęzorem na lewo i prawo kto i dlaczego trafił do szpitala i w zwiazku z tym pada pytanie CZY NIE OBOWIĄZUJE JEJ TAJEMNICA LEKARSKA ?! "

Jak nazwa wskazuje, tajemnica lekarska dotyczy lekarzy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

malachit :)))) wszystko przed toba:))) a ja w lomzy mieszkam a mam BLM i co mi zrobisz? nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

moze ktos wie? dziekuje z gory.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Śliczny czarnulek :)
Drzewko, a co ma się dziać - siekierą w łeb i do gazu, a na forum udają, że są święte :) Elina pewnie zrobiła fotomontaż ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

odgrzewam starego kotleta - może komuś się przyda:

Spółdzielnia Jedność

od stycznia 2013 cena podskoczyła

woda - 9.75zł/m3 (dotychczas 9.15zł/m3)
podgrzanie - 13zł/m3 (dotychczas 10.03zł/m3)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Czarnakawaoporanku masz rację, nie ma sensu kontynuować z Tobą dyskusji, dla Ciebie łamanie prawa i nakłamanie do przestępstwa to pestka. Wolę nie dyskutować z taka osobą, zniżysz mnie do swego poziomu i pokonasz doświadczeniem :)

Ani ja, ani elina nie zabronimy ludziom kupować psy nierasowe z pseudo, gdzie suki w typie kryją psami w typie. Zabrania tego prawo i to nie jest wymysł, tylko fakt. Każdy do kogo to nie dociera ma po prostu żenująco mało szarych komórek w głowie.

I to by było na tyle :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Veneda nastepny blaszak prawie w centrum miasta - szczyt syfu projektanckiego nic wiecej.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Czarnakawaoporanku dokładnie tak,niema co z Tobą dyskutować.Nie trafią do ciebie proste argumenty.Pewnie,że z tłumem nie wygram,ale na pewno wiele osób zrozumie.

Często słyszę takie powiedzenie : Ratując psa jednego nie zmienimy świata,ale świat zmieni się dla tego jednego psa.

I do tego się stosuję,choć zawsze spotykam na drodze ludzi plujących jadem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

nie popadajcie w skrajnosc, kazda strona ma swoje racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

mnie tez uczyla 15 lat temu, cieplo ja wspominam, dalej uczy w sp10?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Cieszę się, że oba pieski są łagodne i będą do adopcji. Powidz mi, a jak jest w przypadku piesków, które nie są łagodne lub nie wiesz jaka może być ich reakcja, "nigdy" nie miały właściciela, nie są również przyzwyczajone do obecności człowieka? Prawdopodobnie nigdy nie były odrobaczane, szczepione i nie raz napewno miały, a nawet mają powpijane kleszcze (a wiesz napewno jak jest to niebezpieczne), posiłek zdobywały poprzez jedzenie resztek, albo polowanie na inne zwierzęta. Co dzieje się z takimi psami? Dajecie im szansę na leczenie, zaadoptowanie się w nowej sytuacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność! - ale tylko na mordach.

Witam, posiadam wiatrowke power win 304. Ale niestety jest bez magazynka. Oczywiscie chce kupic magazynek jesli ktos takowy posiada :)
Czekam na odpowiedz :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org