piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

A czy ktoś wie od której na Wyszyńskiego jest otwarte bo dzwonię na nr 862185970 ale nikt nie odbiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Witam gdzie w Łomży moge kupić fajny talerz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Zajrzyj www.teczalomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Kto miał do czynienia z pogotowiem i chamskim zachowaniem niektórych lekarzy i pielęgniarek oraz sanitariuszy niech pisze.
Zobaczymy jaka jest skala tego procederu olewania pacjentów za ich pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Jakby się w to głębiej zagłębić to można by kilka okazów tych ptaków złapać i rozmnażać tak, żeby nie zeżerały ich drapieżnicy, można by nawet później przekazać kilka egzemplarzy do innych krajów, gdzie również możliwa byłaby ich reprodukcja, oczywiście zanim zaadoptowałyby się do warunków minęłoby ich kilka pokoleń, nazwiesz to ściemą i wymysłami, a ja nazwę ewolucją i naturalnym cyklem adaptacji, możesz się ze mną nie zgadzać.

Co z tego że moje dzieci nie zobaczą tygrysa, pingwina czy pandy na żywo.

Ja nie widziałem dinozaurów, mamutów i bizonów i jakoś z tym żyję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Autor: Edvard18 (79.162.108.---)
Data: 05-02-13 09:01



koszt wyrobienia licencji to 500 zł za egzamin, no i potrzebne zaświadczenie o niekaralności za 50zł ;]


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Akurat tyle ile kosztuje licencja na ciecia:):):)

A zaświadczenie o niekaralności to żaden przywilej , prawie każdy do pracy je potrzebuje:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Powiedziałem sobie to samo co przedstawiłaś na końcu ostatniej linijki, cytuję:

"Oto jak w prosty sposób traci się klientów. Nigdy więcej Da Grasso."

jakieś 5 lat temu gdy byłem tam pierwszy raz ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Problemy z cerą. Jakiego dermatologa polecacie? Byłam u dwóch i jak na razie nie ma poprawy, a pieniądze wyrzucone na drogie leki...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

I link do jednej z lepszych piosenek w stylu Reggea, (nie to co Bednarki i inne pseudogwiazdki) Doskonale opisującej cynizm, zazdrość i to, że tzw. verbal abuse może się obrócić przeciwko agresorowi.

http://www.youtube.com/watch?v=92bjPKFCha0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Nie mam ani jednej dobrej opinii o pielęgniarkach na SOR! Uważają się za ważniejsze od lekarzy. W moim przypadku to lekarz śmiał się, że ta się tak panoszy. Człowiek przychodzi z problemem a nie z przyjemności więc należałoby mu się ludzkie traktowanie. Jeśli nie ma powołania do pracy z ludźmi niech idzie pracować gdzieś indziej, na jej miejsce jest wielu chętnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Chora biurokracja, nic więcej. Teraz pieniądz rządzi tym kapitalistycznym krajem. Tak napisałem kapitalistycznym, bo cóż to za demokracja, jak siedzisz w komitecie wyborczym i liczysz głosy, a po podliczeniu wchodzi pan z workiem kuponów i każe Ci liczyć te co przyniósł, dużo lepiej by ta demokracja wyglądała, żeby zamiast X, wpisywać w rubrykę na dole Imię i nazwisko naszego kandydata, wymienionego w liście wyżej ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największą ofiarą obecnej wojny jest - prawda.

Aby synchronizować i udostępniać podpisy między różnymi platformami i aplikacjami, usługa https://createmysignature.com/pl może zawierać odpowiednie opcje i narzędzia. Może to obejmować kompatybilność z różnymi formatami plików podpisów, interfejsy API do integracji z innymi systemami i aplikacjami oraz możliwość eksportowania i importowania podpisów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org