sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

super reklama,ale ja grosza nie dam na ten zlodziejski klub,juz tylu tam prezesow bylo oblowili sie,zrobili miliony dlugu i odeszli,widze ze nastepni do koryta sie pchaja,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

proszę redakcję o kontakt z fundacją, podany jest niepełny numer konta bankowego i nie można dokonać wpłaty darowizny dla tego chłopca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

elina

chciałbym aby dotarło do ludzi to że zakup czy w ogóle posiadanie psa to nie jest tylko chwilowa potrzeba posiadania , a decyzja na długie lata i że one wymagają troskliwej opieki i zainteresowania.
Że jest to bardzo inteligentna i żywa istota czująca nie tylko ból ale też mająca swoje uczucia i potrzebę bycia blisko ze swoimi opiekunami. One tak pięknie potrafią odwzajemnić dobro i miłość którym zostaną obdarzone.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Mi też działa na drucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Edziu nie szalej, nie wyglądasz na wojownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

lek. Anna Bielawska-Kazało na Sybiraków czy ktoś coś o tym gabinecie słyszał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Jesli znasz angielski na poziomie komunikatywnym, to zalatw wszystko sam. Urzednicy w UK sa szalenie uprzejmi i pomocni. Mozna tez poprosic o tlumacz (za darmo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Edziu odnosisz się do postu eliny? Jeśli tak, to proponuję poczytać co to jest ironia :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Wiem co to jest ironia, wiem co to jest suchy sarkazm, wiem co to jest nawet cynizm i hipokryzja, bo bardzo często w życiu miałem do czynienia z takimi ludźmi.
Odnoszę się do pewnego Nowozelandzkiego "działacza" co tam dałem link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Do anteny siatkowej musi być zasilacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

jest w sklepie na ciepłej:

http://www.tuekosklep.pl/pl/p/Syrop-klonowy-BIO-250-ml/303

a tak w ogóle to lepszy jest syrop z agawy:

http://www.tuekosklep.pl/pl/p/Syrop-z-agawy-BIO-330g-239ml/308

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Owy działacz odnosił się do sprawy kotów i nie porzuconych, a mających właścicieli. I nie napisał, że trzeba je tępić (zabijać) a zmniejszać populację na zasadzie kot umrze ze starości/choroby - nie bierzesz drugiego. To duża różnica.

Prawo dżungli - silniejszy przeżyje, słabszy odpadnie. Nowa Zelandia ma bardzo bogatą faunę jeśli chodzi o ptactwo, której niestety koty zagrażają. Ktoś wpadł na pomysł jak uchronić rodzime gatunki przed możliwym wytępieniem. Czy wymyślił dobry sposób, tu już można dyskutować, ale na pewno nie kazał mordować zwierzaków.

Gdyby X lat temu ktoś zabronił przywozić do Polski norki amerykańskie, które hoduje się u nas na futra (w fatalnych warunkach, łamiąc wiele praw zwierząt) dalej byśmy mieli u siebie norkę europejską, której populacja wyniknęła z powodu odmiany amerykańskiej - większej i silniejszej (norkom udawało się czasem zwiać z fermy, zajmowały środowisko pobratyńcom europejskim).

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Zenit-Dobrze, że Ty masz chociaż "poukładane" w tym swoim czerepie ;]
Ach, kolejny troll-hejter do kolekcji ;] jak ja "kocham" takie buractwo, Grzesiu, jakoś to po mnie spływa bo tylko myślisz że "znasz mnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Wiesz co Marta na NFZ bez szans w Łomży najbliżej to Rzekuń za Ostrołęko lub Białystok podaj email to ci dam kontakt pierwsza wizyta płatna a potem na NFZ i gość wart polecenia

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMOLEŃSK wraca, bo cena odwagi staniała?

Te na sygnalizacji świetlnej mają wbrew pozorom dość spory zasięg ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org