czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowskie dno i ich prawdziwe oblicze!!!!!!!!!!!!!!!

A czy ja piszę, że podoba mi się taki widok i po swoim zwierzaku nie sprzątam? Moje psy załatwiają się na posesji, w miejscu do tego wyznaczonym, a gdy z psem idę "do miasta" to po nim sprzątam, ba nawet po fretce posprzątałam jak narobiła na trawniku, co dla niektórych łomżan było czymś dziwacznym.

Polaków trzeba edukować i uświadamiać, bo później wychodzą takie hece jak sprzedaż kundelków, mnożenie dla zdrowia suki, uważanie, że implant, chip i kastracja to znęcanie się itp itd. Ludzi trzeba też wychowywać.
Nikt z wypowiadających się, chyba poza Edziem, nie napisał, że nie sprząta po swoim psie. Ludzie chcą po prostu koszy na kupska i ogólnie dostępnych przyborów do ich zbierania. Za granicą też kiedyś ludzie nie sprzątali. Ale przyszły czasy, że przy parkach i większych terenach zielonych postawiono kosze, poprzyczepiano łopatki i torebki i niektórzy z ciekawości próbowali owe kupsko sprzątnąć. Łatwe i proste, co też ważne - darmowe. Inni patrzyli, czytali plakaty reklamujące czyste trawniki i sami zaczęli sprzątać (przestraszeni też wizją mandatu).
Do wszystkiego można dojść, metodą małych kroczków, bo z dnia na dzień świata się nie zmieni, a jak Polakowi mówi się "Zrób to" to wiadomo, że przyniesie efekt zupełnie odwrotny.
Łomżanie nie zarabiają kokosów, dla niektórych zakup dobrej karmy to już spory wydatek, także nawet 40zł miesięcznie na torebki to już sporo. Jeden pies zrobi kupkę dziennie, inny machnie ich sześć.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie dno i ich prawdziwe oblicze!!!!!!!!!!!!!!!

A może chodzi o to, że z Łomżyńskiego klubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie dno i ich prawdziwe oblicze!!!!!!!!!!!!!!!

CB to ja mam już kilka latek, używam tylko w trasie. Mam antenę 72cm jakiejś tam firmy(w komplecie była), ale zauważyłem że coraz słabiej ściąga i chciałem wymienić. Taka króciutka by pasowała, ale chyba bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie dno i ich prawdziwe oblicze!!!!!!!!!!!!!!!

I bardzo mądrze zrobilas .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie dno i ich prawdziwe oblicze!!!!!!!!!!!!!!!

Przychodnia na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org