piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska I Prezes S. N.

Kupujesz samochód musisz płacić oc. Masz psa masz obowiązek zapłacić podatek. Nie masz samochodu nie masz obowiązku kupować oc. Oc płaci zawsze właściciel pojazdu a nie osoby które będą kierować samochodem. Gdyby tak było to każdy kierowca byłby zobowiązany posiadać oc. Na tym polega istotą posiadania. Odpowiedzialność z tytułu ubezpieczenia to pewnego rodzaju zabezpieczenie. Możesz oczywiście nie zapłacić oc, ale wiadomo jak to się kończy. Oc ma charakter parapodatkowy bo jest obowiązkowe przy wejściu w posiadanie a nie za to że ktoś kieruje pojazdem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska I Prezes S. N.

Ale po raz enty składki OC są dla Ciebie zabezpieczeniem, ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie z tytułu opłacania OC. Podatek za psa nie daje Tobie żadnych praw z tytułu jego opłacania.. Więc ich nie porównuj. Brniesz dalej i nie masz racji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska I Prezes S. N.

Dziewczyna myśli i się uczy, ale źle rozumuje, a w większości ludzie na forum mówią dobrze, to Ty źle myślisz Kukułko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska I Prezes S. N.

A dlaczego mam finansować czyjegoś psa? Budowa takiego miejsca jest bardzo kosztowna. Nie każdy musi mieć psa tak samo jak nie każdy musi mieć samochód. Na drogi płacą wszyscy bo te mają charakter publiczny a pies to prywatną sprawa posiadacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska I Prezes S. N.

a ja jeszcze napiszę, że nic nigdy nie uzyskasz z tego za co płacisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org