czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

kukulka masz poważny problem ze zrozumieniem całego problemu wokół podatku za psa... Ten podatek to absurd. Wprowadzony w dawnych czasach jako podatek za "towar luksusowy" a do dzisiaj to wykorzystują. Śmieszne jest płacenie za psa, którego sam kupuję, karmię, wydaję na weta, sprzątam po nim itd. I nie porównuj tego do oc za auto, bo chyba nie wiesz po co jest oc haha, a porównanie torebek do paliwa? no proszę..
Posiadam także inne zwierzęta za które musiałem opłacić podatek, ale jest to jednorazowa opłata na całe życie, za wpis do rejestru, a nie coroczny haracz za nic.
Jeżeli płacę jakikolwiek podatek oczekuję tego, że zostanie on spożytkowany w sposób właściwy. Ten podatek nie jest wykorzystany w żadnym kierunku związanym z poprawą sytuacji właścicieli i ich czworonogów. Podatek to jakieś 90zł, co przez 8 lat płacenia daje nam ponad 700zł i teraz pomnóżmy to przez liczbę płatników. I co z tą kasą się dzieje? Nic.. Nie widzę nigdzie koszy na psie odchody, miejsc gdzie można wyjść z psem, zupełnie nic, a wymaga się od ludzi coraz więcej..
Sprzątam po psie i nie toleruję tego syfu, ale nie pisz głupot o samym podatku, bo jest całkowicie zbędny. Niech każdy sam sobie kupi co roku torebki na odchody aniżeli go opłaca.
I zapewniam Cię, że Ty swoimi podatkami opłacasz cały syf, wszystkie służby porządkowe i każdego jednego psa bez względu czy podatek za psa istniałby czy nie. Tak samo jak ja płacę za leczenie Twojego dziecka. Taki system i podatki będą zawsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

http://www.youtube.com/watch?v=XT-yBiUo-GY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

elina wreszcie zgadzam się z Tobą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

fryzjerstwo - tak,
administracja - tak,
wizaż - tak,
kosmetyka - tak,
oprócz tego:
bhp,
opiekunka środowiskowa,
florysta,
rachunkowość

właśnie w Żaku w większości - za darmo szczegóły na www.zak.edu.pl/lomza/cennik

Czy Żak to taka zła szkoła? Uczy za darmo, zaocznie. Posiada wykwalifikowaną kadrę. Wystawia zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS. Daje legitymacje szkolne. Jest sieciową, jedną z 80 oddziałów.
i co bardzo ważne jest szkołą policealną, czyli nie wymaga matury.
Jest to jedyna szkoła w regionie, która prowadzi rekrutację zimową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

To by było prawdopodobne wiele osób tam staje co też mnie delikatnie irytuje...

Otóż ja jednak zaparkowałem w liniach parkingowych bo było tam miejsce ;) Kolizja wyglądała tak:

Po prawej stronie mojego samochodu stał właśnie Ford Mondeo, z tyłu stały inne pojazdy skutecznie utrudniając przejazd. Kierowca forda Mondeo z uwagi na długość samochodu miał problem z wyjazdem cofał jakieś 4-5 razy a za ostatnim razem uderzył przodem w mój samochód, w tylni zderzak, lekko jeszcze cofnął i odjechał.... Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cała prawda o PIS wywiad Jackowskiego

na Ogrodowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org