sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nagroda Wizjonera Zdrowia

Takie graty często, w Kauflandzie widziałem, masz jeszcze sklep zepter na piłsudskiego i inne większe sklepy typu rtv/agd, np Media Expert czy nawet Market Budowlany w którym o dziwo można kupić odkurzacze, gofrownice, tostery i wiele więcej tego typu gratów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagroda Wizjonera Zdrowia

joanna12, dla Ciebie jest to pseudo reklama, uważasz że nie ma co wspierać itp. Ty nie widzisz żadnych wartości, jakie młodzież zbiera poprzez uprawianie sportu. Ty za pewne masz inne priorytety w życiu i ja to szanuję, nie rozumiem tylko, dla czego Ty nie szanujesz wartości innych? Czyżby Twoje były najważniejsze? Nie chcesz, nie oddawaj 1% na ŁKS. Jest wiele innych fundacji BARDZIEJ potrzebujących pieniędzy niż ŁKS i na nie możesz oddać Swój 1%. My robimy swoją reklamę, bo ten Klub potrzebuje pieniędzy jak ryba wody...
A co do reklamy 1% poprzez forum i nie kasowania jej przez admina... Widzisz, admin najwyraźniej chce w ten sposób pomóc ŁKS-owi w promowaniu jego akcji, bo czym klub stabilniejszy finansowo, tym lepiej dla ludzi. Dla Ciebie pewnie nie, ale dla młodych chłopaków chcących rozwijać się poprzez trenowanie piłki nożnej - NA PEWNO TAK!
Czym wyżej ŁKS będzie grał, czym więcej pieniędzy będzie miał, tym lepiej dla Łomżyńskiej społeczności. Być może i dla Ciebie też, tylko jeszcze o tym nie wiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagroda Wizjonera Zdrowia

W markecie budowlanym na Legionów,tam też jest wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagroda Wizjonera Zdrowia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagroda Wizjonera Zdrowia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org