piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zupełnie tak samo.

polecam Edyte i Karoline z salonu BioStyle na małąchowskiego. Niedługo sama sie tam wybiore :) zawsze doradza, mi tez same wymyslily fryzure - super :) a poza tym to sa bardzo mile :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie tak samo.

Wychodzi 2,4 produktu na sek a nie 1,2 ostro ***** jak na pomidorach w Holandii pot z dupy cieknie.

Najłatwiejszym a zarazem najbardziej podstępnym sposobem aby zrobić z kogoś niewolnika to dać mu pieniądze których nie zarobił! Tak dokładnie działa sukinsyńska lewica...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie tak samo.

Witam,
czy w Łomży są jeszcze jakieś komisy odzieżowe ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie tak samo.

W kolejności:
- ocena techniczna rzeczoznawcy (ze zdjęciami i wyliczeniami) *
- skierowanie na nadanie numerów identyfikacyjnych i tabliczki znamionowej
- wypełniony wniosek o przegląd pojazdu typu "SAM" (wymiary itp)
- zaświadczenie z przeprowadzonego przeglądu wraz z dokumentem identyfikacyjnym
- i dopiero z tym kompletem dokumentów do wydziału komunikacji

* mało prawdopodobne ale może być zbędna (wszystko zależy od diagnosty, więc warto najpierw zasięgnąc języka na stacji diagnostycznej)

Rejestracja w ubiegłym roku, przyczepka DMC 600 kg ;
1.Budowa przyczepki 1200 zł
2. WK wniosek o nadanie numeru ramy 12zł. Oświadczenie, że wszystkie elementy były moją własnością i że nabyłem legalnie oraz rachunki na zaczep, lampy, koła.
3. Odbiór wniosku z numerem
4. Następny wniosek o czasową rejestrację na dojazd ok 60zł i OC na przyczepę 30 zł
5- Przegląd techniczny 180zł, za przegląd, nabicie numerów i tabliczkę znamionową
6 - Wniosek o rejestrację 120zł miękki dowód + tablica
7- Odebranie twardego dowodu.
Można zarejestrować jedną samoróbę rocznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie tak samo.

Maruda da się ;)
tylko się nie da spodni przez głowę założysz,hełmu na 2 stronę przewrócić i parasola w d....e otworzyć resztę da się zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org