sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Żelek- Jak się z Tobą nie zgadzałem tak teraz w 100% przyznaję Ci rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

A co myślicie o salonie Edyta na Małachowskiego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Ja nic nie myslę :)
Ale napewno tam nie pójdę :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

lepiej dzyndzel niźli język:-),łańcuszkiem do paska i chwile na spacerku okażą się chwilami uniesień,a gdzie tu rola mężczyzny?:-((


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

oj tam zaraz pseudolekarz....
a moze to jakis medyk ktory starcil robote (podobno sa juz bezrobotni lekarze) i probuje w taki sposob pozyskac pacjentow do kontraktu lekarza rodzinnego?????????????? zaden jego 'kolega' dobrowolnie swoich nie odda a nie kazdego stac zeby czekac na pacjentow az sie sami zglosza.......
dopoki nikogo nie oszukal, nie nabral i nie okradl to nie mozesz go nazywac oszustem. a jesli przepisze recepty ktore apteka zrealizuje to nawet nie jest pseudo.....
_________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

A co powiesz na partyjkę Halo? AvP? Ewentualnie starego poczciwego Quake 3 Arena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Daj namiar na Siebie przekluje Tobie to miejsce intymne!!!!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Edziu :)
Gdybym to był ja, napewno dowiedział byś się o tym pierwszy:)

A to, tak gwoli wyjasnienia tego o czym nie masz najmniejszego pojęcia :)

1. W niedzielę i święta nakazane uczestniczyć we Mszy świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych

Więc nie powinieneś dyskutowac o czymś o czym nie masz bladego pojęcia, albo do danej dyskusji przygotowac sie w stopniu przynajmniej minimalnym :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Jeśli ktoś pyta to odpowiadajcie poważnie,a jeśli nie macie nic do powiedzenie to się nie wypowiadajcie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Ostatnio byłam na dniu otwartym w Centrum Skutecznej Diety na Al.Legionów.............wejdź na stronke www.csdiety.pl wszystko fajnie opisane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

witam . Moja sąsiadka w tygodniu była w banku i likwidowała konto .Po wyjściu z banku za kilka minut dzwoni kom , facet zaczyna rozmowę .[cześć ciociu co ty mnie nie poznajesz to ja twój kuzyn potrzebuję natychmiast pieniędzy , proszę żebyś wysłała kasę na konto )itd... Pani Zosia majac konto delikwenta i nr com podjeła odpowiednie kroki.Okazało sie że niby konto jest za granicą no ale trzeba mieć nadzieję że oszusta odnajdą.Proszę Uważać kto Ciebie obserwuje w banku bo twój tel jest łatwo dostępny.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

leć do chin i tam kupuj niemoto :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Zanim zaczniesz w autko stukać musisz Mirka rad wysłuchać
Lecz kolego powiem szczerze że daleko nie zajedziesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Jakie są procedury rejestracji przyczepy lekkiej "składak "samoróbka, no i co ważne koszty,może ktoś rejestrował jak to się ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

chlopa se znajdz, a nie glupoty wymyslasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

bobas
gdybym miał milczeć to bym milczał.nie tobie o tym decydować.a co do powagi,to do zobaczenia po śmierci

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

tanio to gowniano, dziewczyny nauczcie sie tego w koncu, szkodujecie najpierw pieniedzy na dobrego fachowca, a potem wypisujecie niepochlebne opinie, ze wam wlosy popalily, albo kolor nie ten czy laty zostaly.

Konkurencja jest teraz spora i tak samo jak sa tanie i drogie fryzjerki tak samo sa dobre jak i partacze, wiec zastanowcie sie czy chcecie miec cos taniego na glowie czy lepiej drozszego ale wygladajacego jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Do komentarza Miśki! - a ja słyszałam, że osoby ubliżające innym anonimowo mają najwidoczniej problem, z którym nie potrafią sobie poradzić w swoim otoczeniu. Anonimowość Internetu pozwala im w zaciszu czterech ścian wyładować negatywną energię, po czym powrócić do świata żywych istot z nisko spuszczoną głową. Są to tchórze bojący się własnego cienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

Anna Anna jak już założyłaś ten temat to weź mi wytłumacz (bo już się w kolczykowym temacie wypowiadałam i nikt mi nie udzielił odpowiedzi) po co się TAM robi kolczyk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

joanna12
a dopytaj wszechwiedzącego edzia,może czytał coś na ten temat :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pederasty list miłosny do przewodniczącej.

wytruć wszystkie psy, sam ich widok już zabija

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org