sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Węgry to Unia ?

malo masz normalnej prasy??? tylko sukasz dla pedalow??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Zarobki obojętne czy na 2/3 czy 1/2 to i tak jak traficie do PUP usłyszycie że nie daje wam to zatrudnienie uprawnień ani nie będzie liczone do stażu pracy. A i jeszcze jedno pracownicy PUP sprawdzą każdy miesiąc Waszego zatrudnienia. Jeśli w danym miesiącu wasze wynagrodzenie nie przejdzie progu minimalnego, np z powodu niższego wynagrodzenia na zwolnieniu lekarskim to ten miesiąc pracy nie będzie Wam zaliczony do stażu pracy!!! Fajnie nie ;-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

kogo polecacie jako najlepszego weterynarza w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

TESCO mimo że szefami i dyrektorami są Polacy a raczej polacy to zasady wyzysku kolonialnego doprowadzili do perfekcji
Osobiście bardzo nie polecam!!!! A jeśli już - bo mus - to od razu szukajcie miejsce na odejscie do innego pracodawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

a ja Cwaliny nie polecam za duży cwaniak z niego idzie na ilość a nie na jakość nie jestem zadowolona z jego leczenia nie widzę żadnej różnicy po jego leczeniu a wizyty u jego żony to istny koszmar babka bez serca jak zdejmował mi aparat to tym sprzętem powycinała mi kawałki dziąseł MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Witam!
Czy hak od Audi B 4 pasuje do A 4 sedan ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

nie ma się nad czym zastanawiać :) pierwsze zajęcia jeszcze w luty :)
chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Tak to się zaczyna i kończy -> Hipermarket musimieć zysk ale taki ponadprzeciętny -> dlatego zwalnia i minimalizuje załogi , nie daje podwyzek -> na stoiskach pracują osoby niekompetentne lub wogóle ich nie ma -> Klienta to odczuwa , nie znosi braku profesjonalizmu, bałaganu, braku asortymentu - > idzie do Biedronki , tam wszystko jest na swoim miejscu -> w hipermarkecie obroty i liczba klientów spada -> hipermarket się broni ; reklamuje pomarańcze za 1,99 i dalej zwalnia ludzi , bo teraz już musi szukać oszczędności -> pomarańcze są dla zwierząt, nie nadają się w tej cenie dla ludzi i klienci ich nie kupują -> obroty dalej spadają i do tego są straty bo trezba wyrzucić tiry pomarańczy z reklamy-> .....do drzwi pukają związki zawodowe chcą na to wszystko podwyżek lub liczą na dogadanie się - ok bedą jednak podwyżzki po 25 pln na osobę -.> za to będą kolejne cięcia etatów -> na stoiskach pracują osoby niekompetentne lub wogóle ich nie ma -> Klienta to odczuwa , nie znosi braku profesjonalizmu, bałaganu, braku asortymentu - > idzie do Biedronki -> i tak dalej; .................niestety w każdym biznesie trezba być dobrym i szanować ludzi ; budowanie blaszaków i wrzucanie im widłami towarów do koszyków to już nie te czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

zgadzam się Marek Leończak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

W Centralnym magazynie Tesco w Teresinie 50 km od Wawy na zachód a 10 km od Sochaczewa pracownicy mają wyśrubowane normy i jakoś muszą pracować. Kasjer ma 1500 produktów a pracownicy w Teresinie 1350 kartonów na 8 godzin. Oczywiście są to pełne zgrzewki napojów po 6 szt a nie jak na kasie pojedyncze ilości produktów. 2012 roku zwolniono 400 osób a pracy tyle samo jak było.
Mogę tylko potwierdzić te informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Dodałem bez problemu w dziale "praca"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

koronka w lomzy kosztuje 400zl porcelanowa podejdz do dentysty Gluszkowskiego na polowej to wszystkiego sie dowiesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Węgry to Unia ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org