sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

no to po co mówią, ze płacisz tam 2000 i masz cc na życzenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

To ja już nie wiem.w tamtym roku miałem wypadek w drodze z pracy i 100% płacili bo to wypadek ale.......mogło sie zmienić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

nie znamy

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

Łomża okolice straży pożarnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

nie zgadzam się, to zależy do jakiego chodzisz lekarza. moim lekarzem prowadzącym był lenczewski, nie chciał robić cesarki na życzenie, ale jak okazało się, że jest wskazana w trakcie porodu, to nie czekał 12 godzin, tylko ją zrobił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

Witam wszystkie panie które chcą mieć "cesarke na życzenie" w klinice Arciszewskich i od razu odradzam wam ten pomysł ,pomyślcie o swoim dziecku a nie o waszym kaprysie bo wam się nie chce rodzic siłami natury albo czegoś się boicie. Ja też się bałam jak cholera a skurcze miałam przez dwa dni i leżałam przez noc w szpitalu potem zostałam wypuszczona bo skurcze słabły ale nie zdąrzyłam wejść do domu i było to samo, znowu cały dzień skurczów i znowu wieczorem pojechałam na porodówke. Przeczytajcie sobie artykuł pt "cesarka na życzenie" gdzie dr wymienia wszystkie za i przeciw cesarki a poród naturalne ma same pozytywne opinie i jest najlepszy dla naszego dziecka. Mam koleżanke i dzieci mamy w tym samym wieku ,ja rodziłam naturalnie i moja córcia ma 13 miesięcy i nie chorowała ani razu, a koleżanka miała cesarke i jej dziecko ciągle choruje, ciągle biega z nim po lekarzach. Dziecko które musi przejść przez kanał rodny jest przygotowywane w ten sposób do przyjść na świat i nie jest to dla niego szokiem a tutaj poprostu wyjmują dziecko z brzucha ktore nie jest na to gotowe ale jego mama chce je już mieć tylko nie chce jej się samej rodzic bo po co jak może leżeć nic nie robić nic nie czuć dostać znieczulenie, ale to są kobiety które myślą tylko o sobie a dziecko jest na drugim planie . Dzieci rodzone przez cesarke cześciej chorują na astme zapalenia płuc oskrzeli , drogi oddechowe są narazone na rózne infekcje stany zapalne ,zapalenia, astma ,refluks. Dlatego zastanówcie się czy chcecie narażać swoje dziecko na choroby które mogą nie występować od razu ale np za pare lat będą chorowały. Pomyślcie o tym poród nie jest dla nas tylko dla naszych dzieci które od samego poczęcia potrzebują opieki i powinnyśmy być odpowiedzialne także za to w jaki sposób przyjdą na świat a strach schować w kieszeń bo strach ma wielkie oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska jest gotowa na wojnę?!

.. ale najłatwiej powiedzieć, że jesteśmy zacofani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org