niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
te bandyckie metody

Szkoda, ze kaczki nie umieją latać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

W zeszlym roku to staz byl 960zl ( w tym 2 dni wolnego w mies) + 3 mies zatrudnienia

Staz stazem ale wszytskie skladki sa odprowadzane jak na etacie wiec to nie jest zle..
Fakt faktem teraz pracodawcy zatrudniaja masowo na u-zlecenie,dzieło ,czarno ;/


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

Zabierz go do kisielnicy i daj mu kase na godzine. ja bym był zadowolony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

debi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

na allegro 600zł kosztuje .wiec powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

Hej, czy ktoś z Was drodzy forumowicze orientuje się ile wynosi miesięczny koszt wynajmu nie za dużego lokalu handlowego w centrum (np coś w stylu małego butiku) ? Proszę o konkretne odpowiedzi. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

Oj, przecież wszyscy wiedzą, że w schronisku psom podaje się narkotyki, by były szczęśliwe i spokojne, a wolontariusze mają dar magii - machną ręką, wypowiedzą zaklęcie i psiaki same wskakują do auta podszczekując przy tym radośnie :D
Chyba nie sądzicie, że te biedne porzucone psiaki po prostu się boją? Toż to maszyny do zabijania, pragnące jedynie ludzkiej krwi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: te bandyckie metody

Musisz miec swiadomosc jaka lokalizacja dokladnie Cie interesuje, czy lazienka ma byc w tym lokalu ..jak z ogrzewaniem i czy do remontu czy tez nie ;/

ja placilam 1400




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org