niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znowu łże jak PieS

Tak,te psy są zgłoszone.I jest problem z ich odłowieniem.
Poruszają się po dużym obszarze.Ciężko je namierzyć.
Przez jakiś czas przebywały w okolicy Szosy do Mężenina i również obszczekiwały samochody.Byłam tam codziennie o różnych godzinach i nie nie natknęłam się na nie.Przy okazji sprawdziłam pobliskie uliczki-bezskutecznie.
Jeździłam na każdą wiadomość o miejscu ich przebywania i nie zdążałam.
One są w ciągłym ruchu.Dostanę telefon lub sms.Lecę tam,a psów już nie ma.
Osobiście wydaje mi się,że mają właściciela,bo bezdomne psy szukały by jedzenia,a nie rozrywek,jak obszczekiwanie samochodów.
Mam nadzieję,że uda się je złapać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znowu łże jak PieS

Orany_Julek
Dwa agresywne psy? Boisz się z samochodu wysiąść? Te psy to nie tygrysy.
Tylko raz je spotkałam. Czarny kudłaty podleciał do mnie gdy wysiadałam z samochodu, wygłaskałam go i wypieściłam. Jasny jest widać nieufny, bo uciekł na drugą stronę ulicy. Zero w nich agresji, a że obszczeują samochody, to nie znaczy, że zaraz rzucą się na człowieka. Wiele psów obszczekuje samochody, nie wiem dlaczego, ale to nie ma nic wspólnego z agresją do człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org