niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisowskie dranie ponad prawem

jak weźmiesz pare woreczków mokrego to wiele nie stracisz,sam se wrzucisz bryłki,a teraz mróz to i bardzo nasiąknięty nie jest.wal na stacje(za barburką )

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

barbórką :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

Dzwoń do Kolna - firma Kazimierz Florczyk - 86 278 2253

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

On szuka węgla,a nie kominiarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

2zł Ha ha, dobre sobie. Wpm widzę, że znów fantazja Cię ponosi. Dalej nie znalazłaś hobby poza internetem? Biedne dziecię neo....

Wynagrodzenie zależy od tego czego oczekujesz od niani. Jeśli ma tylko nakarmić pociechę, pilnować jej higieny i trochę zabawić, myślę, że 10-12zł/h wystarczy. Jeśli masz większe wymagania stawka wzrasta, nawet do 30zł/h. Pamiętaj, że to weekendy, więc płacisz wyższą stawkę.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

no właśnie.to po co niania skoro NIC nie robi?ostawić pachole samo,niech też tv ogląda i 600pln w kieszeni ostaje.A i jeszcze te 300 godz.toć to prawie nic

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

Wiem za na kilku workach dużo nie stracę ale chciał bym kupic dwa worki na próbę a jak się sprawdzi to kilka ton a to już będzie duza strata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

Poczekaj do wiosny,będzie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

Oszsz cholercia !!!!!!!!!

to faktycznie dałem tylu:(


A może to przez to ??

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ujawniono-dokumenty-ws-odwiertow-geotermalnych-o-r,1,5402103,wiadomosc.html





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie dranie ponad prawem

sprzęt działa tylko po podłączeniu do ładowarki po odłączeniu nie można go włączyć. Po podłączeniu ładowarki wyświetla się komunikat na wyświetlaczu "ładowanie baterii" a po 3 sekundach "ładowanie baterii zakończone".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org