niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lex \"konfident\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Ostatnio sobie robiłam i zapytałam o godz.przyjmowania materiału do badań i jak potrzebujesz ,żeby były na czczo i jak wytrzymasz nawet do 16 to też ci pobiorą krew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Witam.

Mam do sprzedania pracę maturalną na temat: Dokonaj analizy wybranego dzieła literackiego i filmowego, w których ważną rolę odgrywają muzyka i taniec, i wyjaśnij, jaką rolę autorzy powierzają tym motywom.

W skład zestawu wchodzi: gotowa praca, konspekt, omawiana książka (z zaznaczonymi najważniejszymi fragmentami i opracowaniem), omawiany film, wiele notatek, pytania od komisji oraz wiele innych porad dotyczących egzaminu.

Praca została oceniona na 20 punktów!

Cena do dogadania (sprzedam tanio :) )

Polecam wszystkim maturzystom, aby nie tracili czasu na pisanie pracy, a skupili się na ważnych dla nich egzaminach :)

Zainteresowanych proszę o kontakt na korlomza@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Państwo PIS : msze ku czci , marsze z pochodniami , mielenie katastrofy smoleńskiej , pomniki kaczyńskiego , zmiana nazw ulic , placów , szkół na kaczyńskiego , populizm i demagogia , dodruk pieniędzy a następnie rozdawnictwo czyli socjalizm , pogorszenie stosunków z Rosją i Niemcami , wystąpienie z Unii Europejskiej , sojusz z Watykanem , Jezusa Chrystusa ogłoszą królem Polski , budowa 1000 świątyń opaczności bożej , każdy obywatel będzie miał swojego agenta tomka , czeka nas wyobcowanie Polski z grona cywilizowanych krajów świata a tym wszystkim będzie zarządzał obłąkany jarosław zbaw Polskę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Polecam przekładańca. Placki naleśnikowe przełożone kurczakiem i sosem paprykowym. Porcja dość spora, cena 15 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Ja mam monoblocka 750w RMS za 500zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

też słyszałam o salonie nemezis bardzo dobre opinie lecz z drugiej strony kupno dekoloryzatora jest tańsze o 200 zł gdzieś i sama nie wiem trochę sie boje sama to zrobic to wogule nakłada sie jak farbe normalnie i pozniej jeszcze kolor trzeba położyc tak wszystko na raz włosy wytrzymaja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lex \\\"konfident\\\" I sekretarza KC PZPR-pis, towarzyszka alkohola załamana.

Przenajświętsza Rzeczpospolita

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org