piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

nie widze problema tylko napisz jaki ma byc poziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

Kto dzis przyjmie mezatke do pracy.no chyba ze chce stracic pare tysiecy bo ma za duzo kasy hehehe,trzeba byc chorym zeby zatrudnic mezatke do pracy lub panne ktura ma wyjsc za maz za pare tygodni lub miesiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

:) , :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

Zamach nie zamach nie ważne bo i tak tego się nie dowiemy w najbliższych latach, ważne co Polska zrobiła po katastrofie a czego nie zrobiła tego faktu nie ukryjemy że "wasz"premier jak tchórz dał wszystko Rosjanom ,wszystko było robione w pośpiechu bez śledztwa badań ,nawet godnego potraktowania ciał ... więc co ludzie mają myśleć i wierzyć jak to wszystko jest chore do tej pory nawet worka części samolotu nie dostaliśmy i jakoś nasz wspaniały rząd nie ubiega się ,a premier z komuchem cieszą się że Polska zdała Egzamin ... a ja się pytam jaki #@$@ Egzamin ?? Chyba z Polskiego na 2. Jarosław też za bardzo szopkuje i powinien odejść z polityki - ale nie ma co się dziwić stracił brata więc zrozumiałem ale tym powinien zająć się prywatnie a nie jako polityk który ma naprawić te całe gowno w narodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

haha dziękuję ci za dobre rady, naprawdę nie wpadłabym na to, ze moża zaparkować w innym miejscu! a co jesli tego innego miejsca nie ma?? w moim przypadku nawet przy poprawnym parkowaniu brakuje miejsc parkingowych, więc gdzie mam parkować, na ulicy?

nie znasz sprawy to przejdź się po osiedlu ul. sybiraków, zobacz jak zaparkowane są tam auta, zobacz ile jest miejsc parkingowych, a ile aut, wtedy wrócimy do dyskusji :)

hahah naprawdę rozbawiłeś mnie :) ja nie narzekam, tylko APELUJĘ do ludzi aby pomysleli nie tylko o sobie, ale też o sąsiedzie :)

WĘDKA ZOSTAŁĄ UŻYTA - Rozmawialismy z sąsiadami, wszyscy mieszkańcy jestesmy tego samego zdania, niestety są tez przyjezdni, którzy niestety nie maja zadnych zasad podczas parkowania.

JEDYNĄ osobą która MARUDZI jesteś TY, bo jak na razie nie wniosłeś swoją wypowiedzią nic mądrego do tematu.

JEŚLI nie podoba ci się co tutaj napisałam to nie czytaj, nie psuj sobie dnia, załóż sobie inny temat i tam pisz swoje wywody.

czyżby po uderzeniu w stół NOŻYCE się odezwały?

p.s Pozdro dla Drajwerów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

a o czem tu rozpamiętywać,toć to już zatracone.jeno pani kielnerka miała drugi start w życie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

no nie poradzę,a we drzwi w chaupie Waliłeś?zostaje Jedwabne,ale wpierwej Zadzwoń.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu tytuły Króla Zygmunta III Wazy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org