czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

caly film A.Gargas na yotube "ANATOMIA UPADKU" tez warto obejrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

wszystko ma znaczenie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

nie każdy upoblicznia swoje nagrania , to mozna zespół poprosić o jakieś nagranie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

Rondo no popatrz ja chyba za wróżkę powinnam robić wiedziałam że u ciebie grzejniki pozakręcane są. U mnie grzejniki zawsze na całość odkręcone lubię ciepło a i tak mam zwrot kasy, tylko nie wiem czemu bo mam plastiki jakieś 10 lat i jakoś o 2 zim jak siedzę przy oknie czuje zimne powietrze i tak jakby wiało od okna i tak się zastanawiam uszczelki szlag trafił czy coś innego ty albo ktoś inny z forum też tak macie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

RONIX na pewno za stołami chodzi, kiedyś w Wenecji na weselu wysiadło światło , burza, to chyba ze 2h nam na akordeonach grali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

xolomzyniankaox tak jak napisał/a masakra 100 nie każdy upublicznia swoje nagrania:) Chcesz się skontaktować z wodzirejem? Podaj jakieś namiary;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

Połóż sobie koc na parapet bo pewnie na dole okna najbardziej wieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Perronne w Parlamencie Luxsemburga: „Nauka została zdeptana i prawo zostało zdeptane!”

dopiero zauważyłam, że Carmen ma stronkę w przebudowie

http://www.youtube.com/user/BandCarmen/videos?view=0&flow=grid

tu na yt jest kilka filmików z imprez ale to słabiutka jakość wideo i dźwięku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org