czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\". Wałęsa zakażony koronawirusem\"

Wiem, że ten temat był zakładany już pewnie z milion razy, jednak chciałabym poznać obecne opinie na temat zespołów weselnych. Wiadomo, w niektórych zmienia się skład, niektóre w ogóle zawieszają swoją działalność. Który z nich polecacie i dlaczego? A i czy ten zespół chodzi między stołami i zabawia gości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Do rozbawiania gości najlepiej nadaje się wodzirej. Jeżeli znajdziesz dobrego, to impreza na 100% udana. Z tych zespołów, z którymi miałam styczność, mało który wychodził poza scenę. Powodzenia w wyborze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Nie jestem żadnym kaczystą czy tuskowcem. Po prostu ciekawi mnie co tam sie na prawde wydarzylo. Za wiele jest niewiadomych. Ten film pokazuje inne wydarzenia niz te jakie nam przedstawila komisja Millera i raport MAK.

https://www.youtube.com/watch?v=H55d8ClqgW0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Od ostatnio założonego takiego tematu napewno wiele się nie zmieniło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

DAMIS <-- polecam, wychodzi między stoły, profesjonalnie prowadzi impreze:) jeżeli chcesz namiary to napisz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Ta pracodawczyni była w moim wieku może ciut młodsza od mnie i zasugerowała mi że powinnam mieć dziecko, bo ona ma a ja nie, pomimo że jestem od niej o rok może dwa lata starsza, zresztą nie powinno jąinteresować życie prywatne kogoś, poprostu nie mogę zajść w ciążę bo leczę się, zrobiło mi się przykro, przecież każdemu życie różnie się układa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

W domu czy na zewnątrz? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

?????

A może poprostu chciała tylko o dzieciach pogadać ??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Grzejniki pozakręcane, to prawda, ale to nie znaczy, że jest zimno - niezłe okna i środkowe mieszkanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Damis i Carmen nie mają nigdzie swoich nagrań demo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

I tym sposobem własnie, robi się EMPEc w balona z ogrzewaniem :)
A jeszcze jak mieszkanko na 2 pieterku to całkiem zakręca się grzejniczki :):):)

I podzielnik zostaje w nienaruszonym stanie :):)
Dziewiczy prawie , mozna śmiało powiedziec :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Przydałoby się tutaj wszystkim trochę zdrowego i rozsądku i wzajemnego zrozumienia. Parkingi jakie są takie są ale pomyślmy i o kimś innym nie tylko o sobie. A co do małych aut one rzeczywiście parkują jak półciężarówki niestety lub przy skręcie w prawo zjeżdżają do osi jezdni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

gracja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

Znam tu z tego forum takiego jednego gościa co ma zielonenóżki,tylko on nie ma jaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"\\\"Odczuwam odrywanie ciała od kości\\\". Wałęsa zakażony koronawirusem\\\"

zeby polak uczył sie niemieckiego, skandal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org