czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielka ŚCIEMA !

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

Poligonowa 30 Łomża
86 218 41 89
zarząd dróg powiatowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

Wyprowadźcie się do Zambrowa lub innych miast a najlepiej za granicę i będzie spokój i cisza od tych jęczydupów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

witam szanownych Łomżyniaków :)

chciałam zapytać dlaczego ludzie nie potrafią parkować w liniach? rozumiem, że teraz jest zima, śnieg, tych linii nie widać, ale można chyba użyć swojej wyobraźni i nie zostawiać po metrze w każdej strony? najgorzej jest na osiedlach, gdzie brakuje miejsc parkingowych i np. u mnie przed blokiem, jest parking dla 6 aut to teraz są tam zaparkowane 4 auta, z czego 2 auta bardzo dużych gararytów, seicento i tico :D

z moich obserwacji wynika, że to właśnie kierowcy MAŁYCH aut parkują gorzej, tzn. potrzebują więcej miejsca, żeby wysiąść z auta. kierowcy dużych aut, chyba zdają sobie sprawę z gabarytów swoich aut i parkują znacznie lepiej, nie blokując kilku miejsc na raz!

APELUJĘ do wszystkich kierowców, SZANUJMY się wzajemnie i parkujmy z głową, tak, żeby sąsiad też obok się zmieścił. PZDR :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

popieram 100%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka ŚCIEMA !

marudo nie mozna obrazac ojca tadeusza ot tak sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org