piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@egzorcysta, wiesz lekka POmyłka z twojej strony : 200 m2, myślisz że kobiecy.... taki sam głupi jak ty i 150 000 płaci za 100 m2;pp hi,hi
Sprawdż ceny dużych mieszkań to może zajarzysz coś, chociaż nie sądze, bo temat okazał się za trudny dla ciebie, żyjesz przeszlością, to było w tamtym tygodniu;p

PS. a ile PEŁOWCY CHCĄ ZE "METER" I ILE PŁACĄ też się orientujesz?

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak widać większość oponentów co jest tu normą ,w każdej wypowiedzi widzi albo kryptoreklamę ,albo antyreklamę co w większości przypadków zapewne jest prawdą.Śledzę to forum od lat i niejednokrotnie miałam ochotę się tu wypowiedzieć ,nie zrobiłam tego wcześniej ponieważ każdy nowy"forumowicz jest tak przez was traktowany. A co do wypowiedzi na Mylomza, dobra zabawa nie oznacza tylko "żarcia" ale przede wszystkim zależy od towarzystwa i atmosfery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a on se jaja robi

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy, i pracodawczyni zapytała mnie czy mam dzieci ja odpowiedziłam że nie, a ona zapytała dlaczego nie mam że powinnam mieć dzieci? Czy to takie ważne czy mam dzieci czy nie, przecież to moja prywatna sprawa ja przyszłam rozmawiać w sprawie pracy a nie o tym czy mam dzieci czy nie. Czy pracodawcy zaczynają od takiego pytania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak dobrze nie "czuwał nad trzeźwością umysłu"to i w pamięci się nie utrwaliło,http://youtu.be/fMt6RPvD4Ms

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to w takim razie tobie zalezało tylko na żarciu a nie na dobrej zabawie :):)

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klasyczna scena ale siara sie zalil ze juz nigdzie nie gra a role mial dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do wyksztalcenia posejdon to strzelasz sobie w piete gdyz mechanik nie jest wyksztalconym a wyuczonym zawodem ... wiec posrednio nie masz prawa oceniac ludzi ktorzy poswiecaja lata nad ksiazka by sie wyksztalecic bo studia to nie tylko nauka lecz takze ksztaltowanie postrzegania w spoleczenstwie inteligentych rozwiazan :) a co do skody to jak wyzej skoda to tanie auto i prawdopodobnie z duza iloscia tanich zamiennikow lub czesci oryginalnych :) w Polsce na wysokim poziomie sprzedazy bo nie ma w polsce zamoznej klasy sredniej :) ktos napisal wyzej ze malo skoda traci na wartosci :P otoz skoda jest w klasie samochodow co traca najwiecej na wartosci niestety :) i nie sa to moje domysly tylko suche fakty od rzeczoznawcy a w sumie od kilku rzeczoznawcow :) a juz moim zdaniem skoda jest bardzo nudnym autem .. dopiero od superb zaczeli myslec nad jej wygladem :) co do mechaniki nie jest prawdaa ze w Vw jest to samo co w skodzie bo VW nigdy na to nie pozwoli jakosciowo i wydajnie jest slabsza slabiej wykonana itd itd. postawicie obok siebie najnowszewgo passata i np skode rapid albo superb :D materialy do wykonania wnetrza czy mechanika bedzie sie roznic diametralnie :D pozatym no majac np 80 -100 tysiecy zlotych odlozonych oszczednosci ilu z was pomyslalo by "kupie sobie skode" ? bo moim zdaniem wielu z was pomysli o innych markach za ta cene :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dożyliśmy takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy dzielnym pracownikom MPEC za profesjonalne i szybkie usunięcie awarii:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org