czwartek, 19 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagle zdajesz sobie sprawę...

Nie byłem ofiarą pedofilii. Byłem jednak bierzmowany przez Henryka Gulbinowicza we Wrocławiu. Nagle zdajesz sobie sprawę, że kardynał, który stawiał na twoim czole znak krzyża, w analogicznym okresie tą samą ręką molestował seksualnie młodych chłopców. Pamiętam, że gdy się o tym dowiedziałem, chciało mi się wymiotować,...https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/jakub-skrzywanek-jan-pawel-ii-dusil-sie-na-naszych-oczach/7bzwqbt,681c1dfa

...a ślepym ch.... to nie przeszkadza, oni chętnie jeszcze raz by to POwtórzyli...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Nagle zdajesz sobie sprawę...

Nie wszystkim to nie przeszkadza zydokomuchu, większość ludzi ma właśnie taki odruch Ten co ma grzech śmiertelny deprawuje odbija zabiera żony od dzieci i prowadzi Mszę Świętą i dlatego nie należy chodzić do takiego kościoła i nie należy dawać draniowi kasy takie wyrodki i zboki zawsze byli i są bo jak mawiał imć Pan Zagłoba Diabeł Ornat włożył i na mszę ogonem dzwoni i dlatego ani złotówki dla Diabła ...To od was żydokomuchów niektórzy z KK zapożyczyli to skó..wienie i żądzę kasy bez względu na wiarę moralność i ewentualną śmierć .
Ps nie pisze do ciebie bo większej szmaty niż ty nie ma ...

Re: Nagle zdajesz sobie sprawę...

Paplaku, dziwaku...

musisz uważać wychodząc na ulicę Dworną (idąc do i z pracy), bo tędy chodzili onegdaj NAZIŚCI. Idąc po ich śladach narażasz się na zNAZIolenie. A to byłoby nieszczęście dla Łomży, bo wystarczy, że masz nabyty MARKSIZM i sZATANizm i tymi FOBIAMI wypróżniasz się na spokojnych ludzi.

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0