piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ku pokrzepieniu serc...

proszę o opinie osób których dziecko miało zabieg przetykania kanalika łzowego w Łomżyńskim szpitalu, jak to przebiegało i jakie mają podejście do maluszka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

Polecam Galaxy S Plus mam już go od wakacji i jestem bardzo zadowolony z niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

restauracje,bale,kreacje a w głowie pustka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

hmm po 1 to jest tak ze ktos ta firme wam na tą studniówkę poleci tak?, więc zapytajcie o nazwę tejże (super tanio po znajomości ) fimy osobę która zamawiała pozatym numeru tel też nie macie ? zazwyczaj na takich imprezach chcą się zareklamować i na 87% przypadków na stołach wykładają przynajmniej po 1 swojej wizytówce . Więc Marku do dzieła :) bd wiadomo która firme unikac a tak nawiasem bo widzę że niektórzy tu piszą sądząc po Ip to niektórzy mają neostereo hah noi tam są zmienne Ip :) nie ubliżając nikomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

Jacek21 no co ty? Razem z Mirkiem organizowaliście strajk głodowy,
a teraz zazdrościsz koledze,że wylądował na świeczniku, a ty nie?
Może jeszcze i ty poświecisz.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

Byłam gościem na tej studniówce i niestety ale Marek1112 napisał całą prawdę o jakości dań. Dodałabym jeszcze nieestetyczny wygląd i sposób podania . Podejmując się takiego zadania właściciele powinni zdawać sobie sprawę,że w dzisiejszych czasach nie liczy się ilość ,ale przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Reasumując , nie poradzili sobie z tak dużą imprezą ,także nie polecam tej firmy : Catering familijny W.grodzka,T.Grodzki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

Patrzę, że w Mechaniaku mimo upływu lat dalej to samo. Podejrzewam ze zespół składał się z byłych uczniów mechaniaka i również do bani?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pokrzepieniu serc...

Koszt takich zajec to 300 zl. Zapisy jak dobrze pamietam od 28 tyg. Ale osobiście nie polecam. Nie zapisałabym sie tam drugi raz. Strata pieniedzy. Na plotki to ja moge isc do koleżanki a nie jeszcze za to płacić. Podczas porodu położne wszystko mówią, co robic i jak..



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org