sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wybitny polityk PIS jeden z wielu takich.

\"Marek Suski to wybitny Człowiek Renesansu, taki dzisiejszy Leonardo da Vinci. Jego rewolucyjne, odkrywcze dokonania i wypowiedzi z dziedziny fizyki (\"Obraz z rzutnika może zaszkodzić elewacji\"), geografii (\"Większość Polaków lata na południe Europy czy też do krajów afrykańskich, czyli lotnisko położone na południe od Warszawy jest bardzo dogodne dla przewoźników i dla pasażerów\"), ekonomii społecznej (\"Zabraliśmy złodziejom, daliśmy dzieciom\"), historii (dywagacje w sprawie nazwiska Carycy Katarzyny Wielkiej) i wiele innych, to bezdyskusyjna podstawa do multiNobla.

Niedoścignioną wielkość Marka Suskiego w przekraczaniu granic ludzkich możliwości doceniają nawet jego najzagorzalsi przeciwnicy (\"Kilkanaście lat temu, gdy ten polityk PiS zarzucał mi w sejmowej debacie o Unii Europejskiej zdradę Polski powiedziałem mu, że jest idiotą. Tej opinii nie zmieniłem.\" - wypowiedź Włodzimierza Cimoszewicza z dn. 11.01.19; \"Wydawało mi się, że są granice głupoty, których nawet Marek Suski nie przekroczy. Myliłem się.\" - wypowiedź Borysa Budki z dn. 11.01.19).

Nic więc dziwnego, że słychać coraz więcej głosów nawołujących do tego, aby ten skarb narodowy objąć najwyższym poziomem ochrony (\"Zawsze uważałem, że ten typ mentalności i wrażliwości kulturowej, który uosabia poseł Marek Suski, ma, owszem, prawo być obecny w PiS, ale powinno się go traktować na zasadzie dobrodziejstwa inwentarza i nadmiernie nie eksponować, tak z powodów zasadniczych, jak taktycznych.” - wypowiedź Ludwika Dorna z 29.10.13)

dzisiaj wypiera się tego ,że parę dni temu publicznie powiedział o istnieniu systemu podsłuchowego oraz ,że rocznie inwigilujen się nim do kilkuset osób.

follow me

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: wybitny polityk PIS jeden z wielu takich.

zamnoju kacapie w ruskich onucach
powiedzenie czegokolwiek dobrego o cimoszce starym komuchu który samochodem bez przeglądu i ubezpieczenia w Sokółce na pasach, rozjechał staruszkę , który uciekł z miejsca wypadku potem zwiał do Brukseli i jest nietykalny ,jest delikatnie mówiąc nadużyciem , ale ty jako stary komuch popierasz takich samych jak ty sam i takie chodzące bydlęta które szkalują Polskę i Polaków są dla ciebie wzorem
xxxxxxxxxx z takimi ideałami ...

Re: wybitny polityk PIS jeden z wielu takich.

Jak zwykle kapuś ma najwięcej do powiedzenia. A caryca Suski to typowy PiSdzielec. Wszystko wie, na wszystkim się zna i wszystko /umnie/.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0