czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Fundusze na Straż to powinny pójść na policję. Przynajmniej do czegoś by się to przydało.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

szkoła rodzenia w centrum katolickim?? nie dziękuję, nie skorzystam...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

konkretnie się zapytałem(np na forum Muratora ludzie się sie znalezli co mądrze odpowiedzą)ale u Nas jak zwykle co jeden co lepszy
ok zamknijmy ten temat,przerasta to społeczeństwo

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

hahahahaha żąl mi was LOL !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

ale jeżeli masz możliwość tylko i wyłącznie wzięcia Advance a L5 to zdecydowanie weź Advance

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

na ul. Broniewskiego najlepiej i super tam są olejki do papierosów mój chłopak tam kupuje i sobie chwali , ja osobiście nie palę :D :D :D ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

dużo jest przepisów na YouTube .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

w polonezie są bardzo dobre dania i ceny też super :D POLECAM !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

www.integralni.pl
w środę spotkanie w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Znacie jakieś fajne miejsca i lokale w Łomży do posiedzenia lub spacer ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

marek skoncz pierd.....lic i odpowiedz na pytanie debilu !!! co to za catering ? jest tam chyba z 15 firm ktore sie tym zajmuja a ty pieprzysz o nie dobrych surowkach i nie polecasz tego cateringu... WIEC CHCEMY WIEDZIEC KTOREGO ??????!!!!!!!!

brawo zys:
Autor: zys (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 21-01-13 19:50

jak nie pasowało to trzeba było rodzicom powiedzieć niech swoim pociechom sami by ugotowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Radzę wybrać Białystok, czy W-wę. W Łomży nie ma specjalistów dla tak małych dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

A moze to Ty masz cos zwiazanego z ta firma, bo chyba kogos zabolala prawda ?
Dla Twojej jasnosci bylem na tej studniowce nie jako gosc tylko jako uczen, ktory ma za 100 dni mature, wiec nie probuj dochodzic. Po prostu chce ostrzec innych ludzi przed ta "Antyprofesjonalna Firma". Jezeli podejmowala sie zrobienia tak wielkiej studniowki, to my uczniowie liczylismy na cos lepszego. Powyzsze komentarze ludzi z mechaniaka takze udowadniaja, ze catering sie nie popisal. Tak poza tym to jest forum, wiec troszke kulturki, buraku i lepiej idz sie przespij, bo najwidoczniej szare komorki juz troszke slabiej pracuja. Dobranoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Hej, podbijam - może ktoś jeszcze dzisiaj znajdzie i da znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Skarpa przy ul. Woziwodzkiej, szczególnie wiosną i latem, miejsce trochę zaniedbane i zapomniane, ale widoki niesamowite. Oczywiście ostatnio całkiem przyjemnie robi się na St Rynku, ul. Farnej, Długiej, Dwornej i Krótkiej. Co do lokali to na Farnej są dwa całkiem przyjazne "Na Farnej" i na przeciwko, ale nie pamiętam nazwy.
W zasadzie to też zależy od tego z kim i kiedy (pora roku) chcesz posiedzieć czy pospacerować. Różne miejsca mają swój urok o różnych porach roku. Zimą lepiej będzie spacerować na fajnie oświetlonej i ozdobionej starówce, wiosną i latem na przykład na bulwarach.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

http://www.youtube.com/watch?v=fuTG5_Jx388

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

Jak byś miał jeszcze wątpliwości odnośnie wydajności polecam link do
android-benchmarks
http://browser.primatelabs.com/android-benchmarks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

#Madlen# PW :] dogadamy się. gg;44886562

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

SAMSUNG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

a jakbym wykręcił mu te przeszczepy i tą opaske mu na nadgarstki zacisnął,to odpowiem jak za psa?czy tylko mandat dostanę?bo tak se myślę:jakbym zareagował widząc takowe zdarzenie?toć to starszy pan,może chorowity...ja stosunkowo młody,więc lepiej byłoby ich frustracje na zdrową klatę przyjąć...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????

za ze swoim synem ur. w 37 tyg, po fototerapii chodziłam do przychodni w szpitalu. jak cos by sie działo to i tak wysyłają do DSK Białystok. Ostatnio syn miał ciało obce w oku i wysłano nas właśnie do DSK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pisowskich szmat??????????????


a co do tej firmy, to niestety nie znam nazwy, zostalismy jedynie poinformowani, ze to firma z "Rutek" : )

PS. mam prosbe, dajcie sie udzielic studniowkowiczom z Mechaniaka, a nie jakies zbedne komentarze, Maruda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org