środa, 18 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk - tam nie jadę, spietrałem się totalnie.

cytat:
\"Wójt przypomniał decyzję za rządów Tuska. Szef PO odwołał wizytę w Sokołach.

Urząd gminy w Sokołach przesłał w piątek mediom pismo, podpisane przez wójta Józefa Zajkowskiego, z zaproszeniem dla Donalda Tuska w związku z planowanym przyjazdem lidera PO do tej gminy. Wójt zaprosił go do „wspólnego zwiedzenia stacji PKP Sokoły”.

„Celem spotkania będzie pokazanie panu efektu działań pańskiego rządu, a w szczególności likwidacji bocznicy i rampy towarowej oraz rozebrania budynku dworca w naszej miejscowości” – napisał w piśmie wójt Zajkowski.\"

Poczytajcie jaką to bajkę wymyślił ryżawy ze swoimi patolami,
jako powód odwołania wizyty w Sokołach.

A tak w ogóle, co ten ober-folksdojcz szuka na Podlasiu?
Wszak to jego koleś stwierdził:
- \"chvj z tą polską wschodnią\"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Tusk - tam nie jadę, spietrałem się totalnie.

cytat:
\"Donald Tusk odwołał wizytę w Sokołach! W 2009 r. zapadła decyzja o rozebraniu bocznicy kolejowej w Sokołach mimo sprzeciwu mieszkańców i wójta. Była to skandaliczna decyzja rządu PO-PSL. W 2021 r. rząd PiS przyczynił się do ponownego uruchomienia bocznicy kolejowej. Wójt gminy Sokoły, gdzie miało się odbyć odwołane spotkanie poproszony o komentarz mówi: Pamiętam, jak wyrwali 300 metrów torów z nowymi betonowymi podkładami, rozebrali budynek stacji PKP i rampę. Tłumaczyli, że to z oszczędności, żeby nie płacić podatków.

Poproszony o porównanie rządów PO-PSL, oraz Zjednoczonej Prawicy z perspektywy gminy Sokoły, włodarz stwierdza: Niech mi pan nawet nie mówi. Chcieli zamknąć posterunek policji, tylko wywalczyliśmy. Teraz został pobudowany nowy. Chcieli zamknąć pocztę, zwijali nowe tory, więc o czym mowa? Mamy uruchomioną niespełna 2 lata temu stację towarową, już za rządów tej władzy. Codziennie rozładowuje się tysiące ton - nawozy, wapno, węgiel, kruszywo. Teraz żyjemy, rozwijamy się, serce się raduje. Teraz już wiadomo czego tak naprawdę Donald Tusk się przestraszył. On boi się po prostu spotkać oko w oko z prawdą o swoich rządach. Jest dobry na poziomie ogólnym, w szczegółach jest bezbronny, jak małe dziecko.\"

Wystarczy?
Czy jeszcze dołożyć?

dokladaj
przyda sie

nalezy wspomniec jak KLD a potem UW rozwalala wszystko, wyprzedawala za bezcen, Lomza i okolice staly sie regionem wielkiego bezrobocia, a ludzie musieli wyjezdzac na Zachod zeby zarobic na siebie

Ślepy ch... notorycznie łże jak PieS, oto bowiem Tusk wcale nie miał najmniejszego zamiaru sPOtkać się z PiSlamskim wójtem, tylko miejscowym przedsiębiorcą. SPOtkanie odwołał właśnie ów przedsiębiorca, który otrzymał POgróżki, że będzie gnębiony przez kaczych włodarzy tego grajdołka.

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Pamietam jak robilem w polowie lat 90tych kurs prawa jazdy, i czesto jezdzlismy tam w okolicach PSS, ulice Poznanska, Zabia, Geodetow, Towarowa bo tam byly bocznice kolejowe i cwiczylismy jazde przez przejazdy kolejowe. Tych bocznic kolejowych i przejazdow tam bylo sporo. Dzisiaj po latach nie ma z tego nic, to wszystko juz wtedy w latach 90tych zarastalo krzakami a potem te tory poznikaly.
Wtedy rzadzily takie partie jak KLD co potem zmienil nazwe na UW a jak doprowadzili kraj do upadku w latach 1997-2001 to UW zmienila nazwe na PO.

Ciekawie mnie czy PSS ma nadal swoja bocznice kolejowa bo kiedys na wycieczce szkolnej w Browarze Lomza widzialem tory i cysterny kolejowe.

„Für Deutschland”

„Für Deutschland” i te nerwy. I wilcze oczy. Od rana do wieczora. Co godzinę. Ile razy nadarzy się okazja.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Arturpm

PO tym jak przyklaskujesz bolszewizmowi praktykowanemu przez PiSlamistów nie dziwię się, że tęsknisz za utopijną gosPOdarką PRL-u. Można dziś odnawiać bocznice, stare stacje, ba nawet dobudowywać tam hotele kilkugwiazdkowe, tylko trzeba to wszystko dotować, bo to zwyczajnie gosPOdarczo jest niePOtrzebne. Tak samo wiejskie POsterunki, w jaki sPOsób one np. zwiększają bezpieczeństwo lokalnej sPOłeczności, czy pierdzący tam w stołki POlicjanci POdejmą jakąś nagłą interwencją w razie napadu, czy awantury..?, PO co takimi niePOtrzebnymi tworami blokować etaty tam, gdzie są naprawdę POtrzebne?

]

ja to co jakis czas sie pytam jak to jest ze rzekomi bolszewicy z PiSu sa znielubieni w Moskwie, zas tam lubia wszelkich innych antypisiorow, ateistow, itp

aparat ty ciesz się ,ze twoi mafiozi pisowscy na czele z Kaczaszfilim przyjeżdżają na wiece , spotkania i nawet do kibla publicznego chodzą się wyszczać w wielkiej policyjnej i tajniackiej obstawie. Bo gdyby tego nie było to by nie jeden z nich parę ***ów zaliczył jak i kopa w dupe. Nawet ich domy ochraniane są kordonami policji. Więc czego oni się tak boją skoro ten suweren ich tak popiera. Tusk jeździ po kraju bez żadnej ochrony. Wychodzi bezpośrednio do ludzi z każdym rozmawia bez obawy A twój kieszonkowy dyktator sra w pory na widok suwerena i chowa się za plecami policji i tajniaków.

follow me

\"PO co takimi niePOtrzebnymi tworami blokować etaty tam, gdzie są naprawdę POtrzebne\"

A potrzebne są:
- u Lempart, gdzie nieruchane wyją za aborcją.
- u elgiebetu, żeby więcej tyrających w pocie dvpy, wyychwalało tęczowy postęp.
- w ratuszu u POtrzaskanego, żeby nowe plaże budować i na nowe palety.

To są realne i faktyczne plany ryżawego i pato-platformy.
O pracujących gorliwie jęzorach, przy wypiętych szwabskich zadach, nawet nie wspominając.

Ślepy ch.. zdradza paniczny strach przed Tuskiem, coraz bardziej realne POgonienie PiSlamistów w PiSdu odbiera mu resztki rozumu, bo plącze się na oślep jak Żyd PO pustym sklepie...

]

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

aparat
7 sierpnia 2007 roku zarząd Polskich Kolei Państwowych SA podjął uchwałę, w której zgodził się na likwidację torów kolejowych i bocznicy w gminie Sokoły z uwagi - jak napisano - na zły stan techniczny i brak zainteresowania dzierżawą. O tym poinformował na początku 2010 roku - w odpowiedzi na interpelację posła Lecha Kołakowskiego - Juliusz Engelhardt, ówczesny podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury. Dodał, że likwidacji nie sprzeciwiał się ani wojewoda podlaski, ani wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego i że została skonsultowała z innymi spółkami z grupy PKP.
Posłowie PiS pisali o likwidacji bocznicy w Sokołach jako o \"skandalicznej decyzji rządu PO-PSL\". Tymczasem formalnie zdecydowała spółka PKP SA przed wygranymi przez tę partię wyborami. Kto jest więc \"winien\" w tej sytuacji?

Linka
To kto, kiedy i dlaczego odbudował?
Poza tym, cytat:
\"likwidację torów kolejowych i bocznicy w gminie Sokoły z uwagi - jak napisano - na zły stan techniczny i brak zainteresowania dzierżawą. O tym poinformował na początku 2010 roku\"
Odpowiedź:
\"W 2009 r. zapadła decyzja o rozebraniu bocznicy kolejowej w Sokołach mimo sprzeciwu mieszkańców i wójta. Była to skandaliczna decyzja rządu PO-PSL. W 2021 r. rząd PiS przyczynił się do ponownego uruchomienia bocznicy kolejowej. Wójt gminy Sokoły, gdzie miało się odbyć odwołane spotkanie poproszony o komentarz mówi: Pamiętam, jak wyrwali 300 metrów torów z nowymi betonowymi podkładami, rozebrali budynek stacji PKP i rampę\"

Cukrownia w Łapach:
\"Była to jedyna firma produkująca cukier na Podlasiu, jedna z większych w Polsce. Stale się rozwijała i unowocześniała. I przynosiła zyski. Mimo to została zamknięta. Cukrownia w Łapach została zlikwidowana w 2008 roku.\"

Donek, ku chwale rzeszy kanalio!

Łapy też ominął, podczas podlaskiego ślajania?

cytat:
\"ŁAPY CHCĄ PRACOWAĆ
24 lutego 2010 12:00/w Bez kategorii
Czy sądowa decyzja pogrzebie nadzieje na uratowanie 150-letniego
zakładu pracy? Sąd Rejonowy w Białymstoku oddalił wniosek Zakładów Naprawczych
Taboru Kolejowego w Łapach o zmianę sposobu prowadzenia postępowania
upadłościowego z likwidacyjnego na układowy. Decyzja przekreśla wszystkie
prowadzone intensywnie od dwóch miesięcy przez nowy zarząd firmy działania
zmierzające do wznowienia produkcji. Zarząd spółki jest zaskoczony, tym bardziej
że, jak twierdzi, ma zamówienia na produkcję i remonty wagonów od poważnych firm\"

Przedsiębiorcy po spotkaniu z Tuskiem zostali zalani falą hejtu

Donald Tusk w ostatnich tygodniach ruszył na spotkania z przedsiębiorcami, podczas których rozmawiał z nimi o drożyźnie i problemach związanych z reformą Polskiego Ładu. W tym czasie telewizja publiczna nieustannie atakowała lidera PO. Fala hejtu dotknęła również tych, którzy posiadając swoje firmy, postanowili spotkać się z Tuskiem i pomówić o swoich bolączkach. Obraźliwe komentarze, ataki personalne, a nawet pogróżki — to tylko część z reakcji, z jakimi musieli spotkać się przedsiębiorcy.
— Było mi bez różnicy, czy to pan premier Morawiecki do mnie przyjechał, czy pan premier Donald Tusk. Z każdym mogę porozmawiać. Ale to, co się stało po tej wizycie, przechodzi ludzkie pojęcie — powiedziała i dodała, że od tamtej pory odbiera w nocy telefony z pogróżkami. Pojawiły się też anonimowe wpisy i hejterskie komentarze w sieci. Internetowi trolle krytykowali nawet jej wygląd na zdjęciach z tego dni.

]

A po jakie licho rozmawiać z tą istotą?

Przecież zarówno łon, jak i jego pato-platforma,
nigdy nic nie zrobili dla Polski i Polaków?
I nigdy nic nie zrobią dobrego.
Przecież to są \"unijczyki polskiego pochodzenia\".

...przedsiębiorcy chcą rozmawiać z przyszłym premierem POlski...

]

follow me

Aparat, nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

piszę zatem wyraźnie jeszcze raz:
\"7 sierpnia 2007 roku zarząd Polskich Kolei Państwowych SA podjął uchwałę, w której zgodził się na likwidację torów kolejowych i bocznicy w gminie Sokoły z uwagi - jak napisano - na zły stan techniczny i brak zainteresowania dzierżawą\"

PO wygrała wybory dopiero na jesieni 2007, zatem co najwyżej zrealizowała podjętą wcześniej przez PKP decyzję

ślepo-ch...wego łgarza nie przekonasz, że białe jest białe..., on wciąż będzie bredził, że to Tusk wywiózł tory i POdkłady do Niemiec jako lenno Merkelowej złożyć...

]

no ale to nie przeszkadza tym pisdom pleśc populistyczne bzdury bo mało kto wie jaka jest prawda. Poza tym czas zaciera ślady i takie kvrwy wciskają dzisiaj kit ciemnocie ze to wina Tuska podczas gdy faktycznie to PIS był wówczas przy korycie.

follow me

Linka, czy Ty podobnie jak i forumowy mały puto, o reszcie folksdojcz-hołoty nie wspominając,
każdą pato-platfusową likwidację, podciągają teraz pod PIS.
Pytasz o zrozumienie. A sama rozumiesz coś z tego, co poniżej?
\"\\\"Donald Tusk odwołał wizytę w Sokołach! W 2009 r. zapadła decyzja o rozebraniu bocznicy kolejowej w Sokołach mimo sprzeciwu mieszkańców i wójta. Była to skandaliczna decyzja rządu PO-PSL. W 2021 r. rząd PiS przyczynił się do ponownego uruchomienia bocznicy kolejowej. Wójt gminy Sokoły, gdzie miało się odbyć odwołane spotkanie poproszony o komentarz mówi: Pamiętam, jak wyrwali 300 metrów torów z nowymi betonowymi podkładami, rozebrali budynek stacji PKP i rampę. Tłumaczyli, że to z oszczędności, żeby nie płacić podatków.\"

Więc jak? Wójtowi się POpierd*liło totalnie?
Przecież to jego gmina, jego teren, więc chyba wie co pisze do ryżego?
Poza tym, jeśli mi podasz za źródło:
- onet, wyborczą, wp, fakty, etc.
tzn. że jedynie paplik i jego kibel za stodołą, zdolne są to łyknąć.

masz tu pismo z Ministerstwa Infrastruktury;
ponieważ było odpowiedzią na zapytanie posła PIS Lecha Kołakowskiego, myślę, że w razie czego możesz sobie u niego potwierdzić wiarygodność tego pisma
https://r.dcs.redcdn.pl/http/o2/tvn/web-content/m/p187/i/4b4edc2630fe75800ddc29a7b4070add/4b30450c-1450-4873-8738-105cea3f4bb4.png

No i gra gitara..., część bocznicy rozebrana na wniosek samej PKP, ale zachowana została linia kolejowa i rozładunek wagonów. Na ów teren nie było zainteresowanych kupnem, ani dzierżawą, a wójt Zajkowski o wszystkim wiedział i też to olał, zatem niech nie pieprzy, że coś przywrócił i uratował...

]

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0