poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niesprawiedliwy ziomex

i A rozkradanie majątku narodowego ,uwłaszczanie się na mim przez PO i PSL, złodziejska prywatyzacja to też małe piwo?
Śmieszne wyroki sędziów, zagwarantowana bezkarność to nic nie znaczy.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

O czym ty nieboraku bredzisz..?, żyjesz w świecie paranoi uformowanym przez demagogiczną, prymitywną, PiSlamską propagandę..., nie tylko wyroków nie ma, ale nawet aktów oskarżenia nie licząc POjedynczego procesu Gawła, czy nieudolnej próby udupienia dawnego sojusznika JarKacza, czyli Konia..., to ma być dowód na aferalność POprzednich nierządów..? Natomiast PiSlamskie nierządy niemal od POczątku znaczone są aferami: KNF, Srebrna, Misiewicz i S-ka zbrojeniowa, Szumski, Sasin i wybory, Banaś..., itd. itp...Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

To brednie?
„dokonania” rządów Platformy Obywatelskiej w latach 2007-2015:
– afery: m.in. hazardowa, lekowa, Amber Gold, taśmowa, stadionowa, lista jest długa
– podsłuchiwanie dziennikarzy przez ABW
– podniesienie wieku emerytalnego do 67. roku życia
– setki milionów złotych na elektrownię atomową, dla której nie ustalono nawet lokalizacji
– portal dla bezdomnych za 49 mln zł
– „przeniesienie” oszczędności z OFE do ZUS; po drodze zniknęło 19 mld, ale to były „na pewno jakieś kwoty, które wynikały z różnych takich działań”
– zwiększenie liczby urzędników o 100 tys. (niektóre źródła podają 150 tys.)
– niespełnienie obietnic, takich jak „3 x 15”, „założenie firmy w jednym okienku” czy „tanie państwo”
– zmniejszenie o 50% zasiłku pogrzebowego i becikowego
– zwiększenie długu publicznego z 530 mld do blisko 1 bln zł (ukryty: 3 bln zł); kreatywna księgowość „Sztukmistrza z Londynu”
– bezrobocie na poziomie 10-14% w różnych okresach (3 mln dzieci na skraju ubóstwa, ponad 2 mln osób wyjechało za granicę)
– z obiecanego „skoku cywilizacyjnego” na EURO 2012 udało się wykonać 40% inwestycji, z czego wiele złej jakości i przepłaconych
– umorzenie długu Gazpromowi
– bankructwa polskich firm budowlanych w wyniku wstrzymania budów autostrad, niekorzystny kontrakt z chińskim Covec
– ciągłe próby prywatyzowania strategicznie ważnych polskich firm (Lotos, Orlen, WBK, SPEC, LOT)
– likwidacja szkół, przedszkoli, żłobków, komisariatów policji, połączeń lokalnych
– podwyższenie podatku VAT „tymczasowo” na 3 lata (w tym podwyższenie VAT-u na książki czy akcesoria i ubranka dziecięce)
– dziura w VAT na setki miliardów
– podatek od kopalin, podatek od deszczówki
– likwidacja prawie wszystkich ulg podatkowych
– 24 mld zł na ratowanie niemieckich i francuskich banków w Grecji…
– Pro Civili, moi mili
– próby cenzurowania Internetu, ACTA
– oddanie śledztwa smoleńskiego Rosjanom, „państwo polskie zdało egzamin”
– zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku
– zwiększenie o 1/3 składki rentowej dla przedsiębiorców, akcyzy na paliwo i wielu innych podatków
– zwiększenie składki na ZUS o ok. 50%
– wprowadzenie ustawy 1066 o tzw. „bratniej pomocy”
– zmielenie w sejmowej niszczarce milionów podpisów pod obywatelskimi projektami referendów i ustaw
– próby sprzedaży Lasów Państwowych
– sprzedaż spółek skarbu państwa Kulczykowi po skandalicznie zaniżonych cenach/kamil/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Towarzyszko mirek2. Pelo zwisa mi i dynda jak czop PiSdowski na hemoroidach Piotrowiczow z PZPR-pis. Pelo została zmierzona, zważona i odstawiona od koryta. Tak? Od 7 lat rządzi komunistyczna partia PZPR-PIS. Tak? Przypomnisz co mówił I sekretarz KC PZPR-pis i jego Broszka po wygranych wyborach w 2015? Czopy PiSsowskie nie pamiętają. Żyjemy tu i teraz. Tak dla przykładu. Napisz mi ilu w rządzie PZPR-PIS jest ministrów i wiceministrów?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

...to kto z POlityków jest choćby oskarżonym np. za aferę Amber Gold, a reforma emerytalna nie jest żadną aferą, to był dobry ruch w kierunku POdniesienia emerytur i uzdrowienia finansów, PiSlamiści obniżyli wiek skaracając jednocześnie średnią długość życia POlaków...

...żadna formacja sprawująca władzę nie jest w stanie zaPObiec aferom, ale liczy się reakcja na nie, Tusk nie czekał na procesy karne tylko wy.ebał np. Chlebusia i innego Mirka, nawet Ćwiąkała wyleciał za nieswoje winy, o wyatowaniu za banalny zegarek słynnego dziś Sławka nawet nie wsPOmnę..., natomiast PiSlamiści masowo umarzają sprawy dotyczące swoich notabli, albo mataczą wiecznie trwającymi POstęPOwaniami (KNF, hejt u Ziobry, Sasin, czy inna Srebrna)...Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Po 1 nigdy nie należałem do żadnej partii, po 2 chciałbym tak samo rozliczyć nie tylko działania komunistów do przewrotu lub ugody z Solidarnością ale działania jak wyżej wymieniłem .Obie partie maja stały elektorat w granicach 25-40 % i choćbyś się zesrał to żadna inna partia tego układu nie zmieni. Trzeba postawić na złodziei lub chcących ich rozliczyć, a może to tylko PiS wzmocniony niezadowolonymi w postaci młodzieży lub niezdecydowanych . Zakładanie Konfederacji, nowych partii lewicowych nie pomoże rozliczyć i jednych i drugich. Trzeba ocenić i postawić na którąś partie która pomogłaby prostym ludziom,
i nie popierała interesów Niemców i Rosji. W polityce trzeba iść na ugodę tak jak Solidarna Polska i Kukiza aby małymi kroczkami osiągnąć swój cel.
Nie ośmieszaj się z tym Piotrowiczem, może chłop pielgrzymkę odbył na kolanach do Częstochowy. Czy żle działa ,daj przykłady. Pan Bóg kazał wybaczać po odbyciu pokuty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Jakoś siebie ryżawy nie wypierd*lił.
Tylko kiedy już było dobrze gorąco pod dvpą,
w podskokach spierd*lił pod kiecę ober-ciotki zza Odry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Twoje wywody byłyby godne uwagi, gdyby nie było w nich, prawie samej demagogii...Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

...każdy, cokolwiek rozsądny człek musi dostrzec, że PiSlamiści aż nadto skompromitowali POlskę w świecie i narobili mnóstwo szkód, choćby spartaczona ostatnia reforma, która szybko uzyskała nazwę bezŁadu..., jaki sens cofać się kilkanaście lat wstecz..?Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Czy ty paplik ludzi za idiotów masz? A kto wiedział o aferze Amber Gold ,pierwszy syn Tuska , chyba i Tusk na czele ze służbami specjalnymi. Po co teraz oskarżać jak nie ma reformy sądów i każda sprawa kończy się tak jak zaczęła.
Słusznie zauważyłeś że każda formacja będzie miała afery, tylko oprócz afer jest jeszcze działanie na rzecz Polski a nie Niemiec i Rosji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

PiSlamiści podzielili mieszkańców Polski na dwie grupy. Lepszy sort, ludzie z wyższej półki nie muszą odpowiadać prawnie. Ich prawo nie dotyczy. Druga grupa to Polacy, którzy są równi wobec prawa.
PZPR-pis rządzi bez mała od 7 lat. Ilu pełowców wsadzili do więzienia? No tak Nowaka, który został wypievdolony z peło za brak wpisu zegarka do oświadczenia majątkowego. A za PZPR-pis, jak ktoś okłamie w oświadczeniu to ma gwarantowany wysoki stołek - patrz \"kryształowy\" Banaś.

A tak przy okazji, towarzyszko mirek2, co prawnie się dzieje w sprawie kradzieży pieniędzy ze skarbu państwa przez rząd Brochy I sekretarza KC PZPR-pis. Pobrali sobie premie (niemałe) niezgodnie z prawem, czyli co? Przywłaszczyli sobie mienie znacznej wartości. Jakieś postępowanie prowadzi Ziobro przeciwko sobie?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

mirek to ty jesteś kretynem, bo w sprawie Amber działała kilka lat słynna Komisja, która na usiłowała Tusków uwikłać w tę aferę ale PiSlamiści akty oskarżenia sformułowali jedynie p/ko właścicielom i zdaje się, że p/ko jednej prokuratorce za zaniechania..., zatem nadal brniesz w demagogię POdsycaną twoimi niezdrowymi marzeniami o dokopaniu PełOwiakom...
Dla większości ludzi w POlsce nie ma już znaczenia to co działo się kilkanaście lat temu, bo istotna jest np. nieudolność PiSlamskiego nierządu, co skutkowało zgonami POnad 100 tysięcy ludzi, narażeniem na kary i obstrukcję w świecie cywilizowanym, czy ostatni bezŁad POdatkowy...Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

PiSdzia ich mać….. te arcykurwy złapane za łby, (już nawet nie za rękę) wrzeszczą że to nie oni! No to ku.wa kim oni są i kto to jest?

urbi et orbi !
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

a wracając do tematu \"niesprawiedliwy ziomex\". Czyli jakbym wisiał na hemoroidach Piotrowiczów z PZPR-pis to byłbym sprawiedliwy? Jakbym pochwalał rabowanie kontenerów PCK na rzecz kampanii wyborczej Zalewskiej to byłbym sprawiedliwy. Jakbym klaskał synowi zasłużonego działacza PZPR-pis i ucznia sędziego Kryże za to, że fundusze przeznaczone dla pokrzywdzonych przeznacza na polityczne potrzeby, to byłbym sprawiedliwy? Jakbym przyklaskiwał bandycie Jojo, to byłbym sprawiedliwy?
Towarzyszko mirek2. Ja tylko piętnuję komunistów, którzy okradają tych co się uczą, pracują, się starają, prują żyły, aby dać leniom, legatom, pasożytom społecznym, tym co się nie chce. Komuniści z PZPR-pis nazywają to \"sprawiedliwością społeczną\". Robin Hoody w PiSdę kopane. Czemu I sekretarz KC PZPR-pis i jego marionetki ze swoich pieniędzy nie rozdają tym obibokom?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

\"nie tylko wyroków nie ma, ale nawet aktów oskarżenia\"

Szkoda, że ten mały skvr.... z takimi samymi opiniami nie wyjeżdża gdy chodzi o inne partie i ludzi.Tfuuuuu kanaliooo!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

De.wotko
...jak nie rozumiesz do czego służy fajfus to nie zabieraj głosu...
Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego nabrał się na prymitywną propagandę PiSlamistów o rzekomy aferalnym charakterze PełOwskich nierządów to przyPOminam, że ich bajki o tychże i zaPOwiedzi rozliczeń spełzły właśnie na niczym, bo po kilku latach ręcznie sterowanej prokuratury nie ma właśnie nawet aktów oskarżenia, to skąd mają być skazujące wyroki..? POwołam się w tym momencie na wyPOwiedź ministra z Sejmowej trybuny o POdsłuchiwaniu dziennikarzy, których lista została ujawniona. Od tamtej POry minęły długie latka, a sprawy POsczególnych POkrzywdzonych są umarzane... POdobnie z mafiami VAT-owskimi, żaden POlityk, czy minister nie został nawet oskarżony, a łączna kasa odzyskana od wykrytych wyłudzaczy stanowi niewielki procent tego, co rzekomo zostało wyłudzone.Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex
„Für Deutschland”


„Für Deutschland” i te nerwy. I wilcze oczy. Od rana do wieczora. Co godzinę. Ile razy nadarzy się okazja.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

\"że PiSlamiści aż nadto skompromitowali POlskę w świecie\"

mały puto
A chvj mnie obchodzi twój zboczono-spedalony świat.
My żyjemy w Polsce.
I dzisiaj Polacy nie muszą jak za ryżego,
rozjeżdżać się po plantacjach,
żeby mieć co do gara włożyć.
W czasie kiedy kolesie ryżego, realizowali plan - szaber totalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

towarzysko apart vel ziuto. Znam mnóstwo ludzi, którzy nie muszą jeździć po plantacjach, aby mieć co włożyć do gara. Ale znam mnóstwo ludzi, którym po prostu się nie chce uczyć się, pracować, rozwijać. Znam mnóstwo ludzi, takich jak ty towarzyszko aprata vel ziuto krasnaja bladzio, którym się nie chce. Ale drzeć ryja PiSda, PiSda .... Tylko rządy komunistów, chociażby jak ci z PZPR-pis rozdają za free kasiutrę. Szkoda, że nie ze swojej kieszeni, ale takich ludzi jak ja.
Przpomnisz towarzyszko aparata vel ziuto krasnaja bladzio ile nowych podatków, opłat, danin, aby dać nierobom, obibokom, wałkoniom, obszczymurom takim jak ty.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niesprawiedliwy ziomex

ziuto krasnaja mordo
Wszystko lepsze niż być kvrvą dla obcych jak ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0