środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Djokovic pozywa rząd Australii, brawo

Novak Djoković wraz ze swoimi prawnikami rozpoczął konsultacje nad pozwaniem australijskiego rządu za rzekomo \"złe traktowanie\". Serb ma domagać się od Australijczyków ogromnego odszkodowania, które przekracza kwotę 3 milionów dolarów. Już wcześniej matka tenisisty oburzała się, że jej syn musiał mieszkać w hotelu dla imigrantów, w którym panowały - jej zdaniem - uwłaczające warunki. Zdaniem serbskiego autorytetu prawniczego wystąpienie na drogę sądową przeciwko australijskim rządzącym jest właściwym posunięciem. \"Powinien ich pozwać\" - mówi Toma Fila.

… Jak informuje \"The Sun\", tenisista wraz ze swoimi prawnikami szykuje się do złożenia pozwu przeciwko australijskiemu rządowi.

Ma domagać się wypłaty odszkodowania rzędu 3,2 milionów dolarów amerykańskich. Kwota zawiera m.in. sumę, jaką \"Djoko\" spodziewał się wygrać w Australian Open. Nagroda za zwycięstwo w grze pojedynczej w tegorocznym turnieju to 2,875 mln dolarów.

… Okazuje się, że tenisista traktuje kwestię COVID-19 bardzo poważnie. Na tyle, że zainwestował własne pieniądze w wynalezienie lekarstwa przeciwko temu schorzeniu.

Djoković posiada 80 procent firmy, która opracowuje lek przeciwko COVID-19

QuantBioRes, firma w którą zainwestował \"Djoko\", zatrudnia 11 naukowców. Pracują oni nad wynalezieniem lekarstwa na koronawirusa - co mogłoby pomóc w ograniczeniu szczepień. Prace nad medykamentem są już zaawansowane, latem mają rozpocząć się badania kliniczne.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Djokovic pozywa rząd Australii, brawo

PiSdo obleczona w kondoma, zasady wjazdu do Australii i uczestnictwa w turnieju tenisowym były jasne dla wszystkich od wielu miesięcy. Ale nie, wielki Nolo chciał zrobić w ch.uja Australijczyków i współuczestników turnieju.
Niech jedzie regenerować energię w Serbii, tam jakiś jego szaman odkrył piramidy, które niby to zbawienną energie emitują. Piramidy okazały się być zwykłymi tworami geologicznymi i jedyne co mogą dawać to jakiś cień podczas zachodu słońca…..
Nowak to wielki sportowiec, ale i dziwak a ostatnio okazało się że też i oszust.

urbi et orbi !

czar-ci wysmrodku, ja ciebie mam głęboko tam, gdzie murzynowi słońce nie dochodzi (albo gdzie możesz pana majstra pocałować), nie jesteś mi partnerem do dyskusji miernoto, więc nie wcinaj się w moje wątki.

Gdyby nie żydokomuna to byś pasał krowy lub świnie w majątku mych dziadków.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

PiSdo przyobleczona w kondoma, mam dowody na to iż twój praszczur spłodził cię na gnoju z jakąś ostatnią dziwką. Nie zniżam się do dyskusji z takim palantem, a mój wpis to forma objaśnienia imbecylowi takiemu jak ty, co to z tym Nowakiem nie halo. A teraz grzecznie zapraszam wypier.dalać ostatni chamie!

urbi et orbi !

no cóż, w Kraśniku nadal bez zmian. Towarzyszka lobo uważa, że to ona powinna stanowić prawo w Australii. Taki typowy czerwony, komunistyczny czop PiSdowski. A najciekawsze, że żydzi i komuniści jak towarzyszka lobo wszystkich wyzywa od żydokomuchów, a sama po uszy siedzi w odbycie towarzysza zasłużonego działacza PZPR Piotrowicza.

Djoković bowiem od dawna zaskakuje swoimi antynaukowymi opiniami. Począwszy od posiadających moce piramid, do oczyszczania wody poprzez swoje nastawienie.
Djokoviciów jest tak naprawdę dwóch. Jeden to sympatyczny gość, uśmiechnięty, a przy tym doskonały tenisista, który dla swojej dyscypliny i sportu ogółem zrobił niesamowicie wiele. Drugi to człowiek zakochany w antynauce czy konspiracyjnych teoriach, na korcie za to robiący sobie wrogów z publiki czy rywala i motywujący się w ten sposób.
https://server4.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sqv/siiwzx4/p2/forum/read.php?f=1&i=574722&t=574722&phorum_uriauth=paplik%3Aa703ade396e02e7bb1359574d4196ed1

...co zaś się tyczy konfliktu z Australijskimi władzami, to on sam sobie jest winien albowiem we wniosku wizowym zawarł fałszywe dane, jedyne co można zarzucić drugiej stronie to to, że w ogóle ową wizę otrzymał co sPOwodowało późniejszą szopkę z jej anulowaniem...

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0