czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Izrael na prowadzeniu...

Wyjaśnił nie na godziny tylko na metry kwadratowe. ( hurtem na kilometry wychodzi taniej.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

Tak na wielkanoc przyjedzie do łomży magistra robił w warszawie a wiem bo to mąż mojej koleżanki.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

Miruś nie uczyli cie nigdy, że nieładnie robić ludzi w konia? swoją drogą widać ,że większość z tego forum ciebie nienawidzi,a za co ,to chyba ty sam wiesz najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

tak jak wyzej idz do dr Skretka wystawi ci zwolnienie i nie bedziesz musiala placic a u dr Sciany sporo zabulisz w prywatnym gabinecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

jakiego koloru? błękitno- biały?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

Czy jest w Łomży firma, lub osoba prywatna, która by potrafiła i się podjęła zrobienia strony podobnej do www.bossa.pl.
Chodzi o bezpieczne logowanie https, po zalogowaniu jest możliwość składania zleceń, kasowania, edytowania itp.
Jest kilka zakładek jak portfel, wyciąg, dyspozycje , dane osobowe itp.
Ważną rzeczą jest też stworzenie notowań, które otwierają się w nowym oknie. W bossie korzystają z NOL3, tutaj miałoby być to zdecydowanie mniej zaawansowane technologicznie, ale podobnie wyglądające.
Wszystko opisałem bardzo ogólnie i nie inwestorzy giełdowi zapewne zupełnie nie będą wiedzieć o co chodzi.
Przy zleceniu wykonania tego opiszę oczywiście wszystko ze szczegółami. Na to chwilę chciałbym się dowiedzieć czy w Łomży jest w ogóle ktoś kto by był wstanie się tego podjąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael na prowadzeniu...

Witam, około 1,5h temu pod izbą przyjęć w szpitalu znalazłem kolczyk, jest to jeden z takich wiszących, ma w środku okrągły szlifowany brązowy kamyk, coś jak brązowo-żółta odmiana chalcedonu albo Tygrysie oko, ma 3 srebrne kulki nad kamykiem i jedną pod kamykiem. Fortuny to on wart nie jest, ale może ktoś szuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org