czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polacy - kim są lewacy.

Albo idż do liceum i pisz donosy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy - kim są lewacy.

Szukam transportu rano do godz 9 najpóżniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy - kim są lewacy.

gimnazjum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy - kim są lewacy.

Brakuje ci do kompletu PLEJADY GWIAZD? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy - kim są lewacy.

Nie pałam zbyt wielką miłością do policji wiadomo mają swoje wpadki, nie zawsze znajdą kradziony samochód i nie każdy powinien nosić mundur, ale delikatnie pisząc wkurzają mnie niektóre wasze wypowiedzi na ich temat, chciałabym widzieć wasze miny jak by nikt się nie uczył tego zawodu (bo to jest zawód inaczej pisząc praca ) i nie chciał pracować w policji co to by wtedy było jak by każdy z bronią chodził,wyjść z domu byście się bali.

A ty zaneta15 nie czytaj głupich wypowiedzi tylko idź do tej szkoły może i będziesz suko jak to maruda napisał ale pamiętaj lepiej być dobrą suko niż hu...m facetem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy - kim są lewacy.

http://www.znanylekarz.pl/zenon-mariak/neurochirurg/bialystok


wystarczy tylko troszkę pomyśleć i w google wpisać ale widocznie to trochę za dużo jak dla niektórych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org