czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile PISu jest w Tusku?

Gdyby były złe to by się sklepy pozamykały. Sieciówki się zawsze obronią. Stety i niestety. Ale większośc ludzi nie chce przepłacać za coś co może kupić taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile PISu jest w Tusku?

Niedawno pokazało sie ogloszenie na sprzedawce w sklepie Mrówka czy ktoś tam pracował lub pracuje jaka atmosfera, zarobki czy warto tam pracowac??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile PISu jest w Tusku?

Nie idz siedz w domu. Po co masz chodzic do pracy. Phi, roboty w miescie nie ma, a ludzie sie pytaja na glupim forum zamiast isc sie dowiedziec, popracowac i samemu wystawic opinie...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile PISu jest w Tusku?

ściema?

Autor: UPRAWNIONY (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 25-10-12 18:10

Właśnie rezygnuję z Vectry i od 1 grudnia biorę Internetię.


a dzień później mamy już:


Autor: UPRAWNIONY (---.internetia.net.pl)
Data: 26-10-12 10:44

klincz - to co podałeś to oferta NETI, a rozmowa jest o INTERNETI. Nie zaśmiecaj tematu.




Więc miałeś od 1 grudnia brać a na drugi dzień masz?:) Reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile PISu jest w Tusku?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile PISu jest w Tusku?

Dokładnie, zadzwonili na drugi dzień z rana czy mam jeszcze w mieszkaniu przewód po Infolanie (bo miałem kiedyś kilka lat temu) okazało się że przejeli tą firmę. Powiedzieli że odręki mogą mi uruchomić. No to podpiąłem się do tego przewodu laptopem wyskoczyła ramka do rejestracji nowego komputera. Wpisałem login i hasło z umowy i działa. A vectrę i tak musiałem opłacać bo umowa mi się kończyła z końcem Listopada. Trudno się mówi. Chociaż żałuję że nie poczekałem bo bym miał 6 miesięcy po 1zł w Grudniu. Reklama? może tak wyglądać jak wcześniej pisałem, ale tak to jest w Łomży, jak narzekać to wszyscy umieją, jak jest coś pożądnego to nie wolno o tym mówić bo to reklama. Jest w Łomży internet godny polecenia i kropka. -Brzeczyszczykiewicz- widzę że masz w IST i pewnie zazdrościsz bo mieszkasz poza zasięgiem, albo szukasz prowokacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org