środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
80 proc. pacjentów mówi, że żałują

i jak cisza? dzwoniono do kogoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

jeżeli chodzi o wyrywanie zęba, starszy Głuszkowski. Zna się na rzeczy. W Łomży jak widać specjalistów jest tylu co kot napłakał, a "specjalistów" którzy udają, że się na czymś znają jest masa - i to z każdej dziedziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

Moja mama z sentymentem wspomina Kameralną. 30 latki też nie mają gdzie się podziać w tym mieście. Nie ma dancingów :(. Tylko jakieś łubu dubu młotem pneumatycznym. W tym wieku trzeba już szanować słuch...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

reaktywacja kameralnej i mazowieckiej to bylby jeden z trafniejszych pomysłow biznesowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

Witam
Poszukuję stolarza który z powierzonego drewna zrobi stół w stylu prowansalskim.
Pozdrawiam
Sylwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

olivia26 rodziłam prawie 2 lata temu. Akurat trafiłam do szpitala w momencie ograniczonych odwiedzin przez panująca grypę. W trakcie porodowym mogły przebywać jedynie ciężarne i 1 os. towarzysząca. Na noworodkach podobnie ograniczono odwiedziny by zminimalizować zagrożenie dla dzieci. Odwiedziny skrócono chyba do 2 godz. Jednak mąż przebywał ze mną na sali dłużej (do czasu obchodu). Położne przymykały oko :)
Zakazem aż tak się nie przejmuj bo to standardowy środek ostrożności w sezonie grypowym. W razie czego bez problemu ktoś z rodziny i tak zawsze może coś podać na oddział przez położne. W czasie tego okresu oddział jest zamkniety i trzeba dzwonić dzwonkiem. Nie wejdzie się swobodnie poza porą odwiedzin.
Powodzenia :)

Fanka bociana musisz się chyba dokształcić. 1 dziecko nie może miec 3 tatusiów- chyba że Ty jesteś takim przypadkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

SATYR ta sławetna restauracja się nazywała adamosie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

o walsnie zapomnialem tyle nr kont pamietac i jeszcze to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

NiemaLipy dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

nieoieszkam, ciekawa inicjatywa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

O jeszcze literówkę zrobiłem, numizmatycznym* . Na zdrowie. Też zbieram, a w zasadzie zbierałem, jak miałem więcej czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

Ja kionta mam pozapisywane :)

I co miesiąc uczciwie pamiętam o patriotycznym obowiązku :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

centrum chińskie na Wyszyńskiego, były różne rozmiary, wzory itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

Nawiązując do wypowiedzi forumowicza: zOstatniejChwili- myślę,że pracownikom MPK opuszczającym związek zawodowy należą się ukłony. Ich decyzja świadczy o tym,że doskonale zdają sobie sprawę z destrukcyjnej działalności zdemoralizowanego i niestety konstytucyjnie uznawanego tworu, działającego dla ochrony pseudo-interesów pracowniczych. Nie sposób pominąć faktu,że związki mydlą oczy pracowników,obiecując "kaczki na złotym łańcuchu" .Tymczasem ekonomiści alarmują WSZEM I WOBEC i to najlepiej jak tylko potrafią(szkoda tylko,ze przeciętny odbiorca ich komunikatów nie jest w stanie wyciągnąć żadnych wniosków),że związki mają destrukcyjny wpływ nie tylko na strukturę państwa,ale co gorsza,przedsiębiorstw. Poza tym,że hamują one rozwój gospodarczy i niejednokrotnie przyczyniają się do wzrostu bezrobocia,przeciwstawiają pracowników pracodawcom i walczą(co wydaje się być absurdalne) o dwa sprzeczne cele,a mianowicie utrzymanie zatrudnienia na dotychczasowym poziomie i jednocześnie zwiększenia płac,co przy jednakowej wydajności wydaje się to być NIEMOŻLIWE. Pytam się skąd w ludziach tyle wiary w te populistyczne obiecanki kierowane odgórnie o przedstawicieli związków?Czy to świadczy o szczycie głupoty,czy totalnym zagubieniu XI-wiecznej masy ciemiężonej??Jako obserwator stosunków gospodarczych osobiście jestem za delegalizacją związków(tak podpowiada mi moje własne doświadczenie) i w pełni popieram decyzje pracowników,którzy postawili pierwszy krok ku rozwojowi cywilizacji i opuścili metaforyczną jaskinię o nazwie-ZWIĄZEK.Tymczasem z niecierpliwością czekam na taki moment,kiedy polscy ustawodawcy wkońcu zdecydują się na uregulowanie kwestii lokautu jako że, byłaby to jedyna możliwość przeciwstawienia się NIELEGALNYM ZWIĄZKOM. Niestety na dzień dzisiejszy ,pracodawca w starciu ze związkami jest na straconej pozycji,a przecież szanse powinny być równe. Zgadzacie się ze mną FANATYCZNI związkowcy_?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

bar satyryczny I trupek, az sie usmiechnelem sam do siebie, przeciez tyle lat sie na waryniska mieszkało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

loveley opinie sa zawsze podzielone ,ja póki co nie mialam żadnych takich dziwnych przypadków,a zarowno leczyłam jak i wyrywałam u niego.a głuszkowski wcale nie jest taki rewelacyjny po wyrwaniu u niego potrafi długo krwawic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

ożeń się. za darmo będziesz miał posprzątane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

Claro a co ty tak krytykujesz tę galerię. W Łomży nie będzie strat, a w galerii będzie pełno ludzi. Chcesz się założyć? Nie widzę, aby w Galerii stokrotka sklepy typu CCC i ubraniowe miały mało klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 proc. pacjentów mówi, że żałują

P.A akurat na mechanice to ja się znam - to mój zawód i pasja. A może Ty napisz swoje dane najlepiej wraz z pesel-em i nip-em ;)
OlaalO dobrze podsumowałaś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org