czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Polski chaos\" się rozkręca. Urzędnicy skarbówki otwarcie krytykują reformę podatków.

Czekam na maila ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Polski chaos\\\" się rozkręca. Urzędnicy skarbówki otwarcie krytykują reformę podatków.

§ 39
STRAŻ MIEJSKA
1. Do zadań Straży Miejskiej należy w szczególności:
...
2) czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w zakresie przepisów o ruchu drogowym,
czy taki zapis upoważnia ich do wystawiania fotoradarów i suszarek ręcznych
Może wypowie się jakiś prawnik, bo takie sformułowanie znalazłam w kilkunastu regulaminach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Polski chaos\\\" się rozkręca. Urzędnicy skarbówki otwarcie krytykują reformę podatków.

ja tam pale od roku i jest wszystko oki nie kaszle nie pluje

myślalem ze epapieros jest stosowany w krotkim czasie by zucic palenie, a nie by się przestawiać z papierosów na papierosy :)
w takim razie dalej jesteś w nałogu, dalej musisz trzymać papierocha w ręku.
Bo nałóg tytoniowy znika po ok 2 tygodniach.Po tym czasie pozostaje tylko chęć wychodzenia w swoje ulubione miejsce na papierosa, trzymanie go, i chęć wciągnia czegoś w płuca.Takie swoje 5 minut.I dlatego ludzie wracają do palenia, a nie dla tytoniu który rzekomo tak uzaleznia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Polski chaos\\\" się rozkręca. Urzędnicy skarbówki otwarcie krytykują reformę podatków.

Jaka jest cena tuszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Polski chaos\\\" się rozkręca. Urzędnicy skarbówki otwarcie krytykują reformę podatków.

raqlan, nie przeginaj , daj już spokój , bez @maruda jest tu nudno ,

... wbrew pozorom lubię Jego komentarze ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org