poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pandemia cenzury.

Skoro ludzie tak na tego pana jada to cos na rzeczy musi być :):)

A dyrekcja do spraw zwiazkowych nie ma nic , więc żadnych kroków podejmowac nnie powinna:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

a gdzie w Łomży masz teatr, oprócz Lalki dla dzieci ?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Jest akurat to :)

Cafe Deptak się nazywa:)

Nawet nie wiecie co w łomzy macie, poza kebabowniami :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

W Łomży rynek punktów gastronomicznych jest przesycony. Mamy tego na prawdę sporo, dla każdego coś się znajdzie. Myślę że nie ma sensu w tym momencie otwierać standardowych restauracji, kebabów czy barów. Jeżeli już ktoś chciał by otworzyć w naszym mieście jakiś punkt gastronomiczny, to powinien na prawdę mocno się nad tym zastanowić, lub wymyślić coś na prawdę oryginalnego.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Pojeździłam z samego rana Szosą do Mężenina i po uliczkach w okolicy. I nic,psów nie spotkałam :( .

Wczoraj dzwoniła pani i mówiła,że nad rzeką w okolicy Siemienia widziała biegnącego,kudłatego psa podobnego do owczarka niemieckiego ze smyczą.
Nie jest to ten przez nas poszukiwany,ale może kogoś zguba.

Tych,które szukamy chodzą w parze.Oba spore.Czarny kudłaty i beżowy krótkowłosy.Czarny podchodzi do ludzi,beżowy-rudy jest nieufny.

Może mają właścicieli ? Ktoś może wie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

heja kolega ma od 2 lat,octavie II 1,6 z fabrycznym gazem-kupiona w salonie w łomży-jak na razie bardzo zadowolony!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Jestem pracownikiem tego zakładu osobiście nic mnie nie łączy z tym panem. Do związku należę od samego początku jak powstał i wiem że 40% składek zabiera Region Mazowsze, a 60% zostaje ale wydatki są też. Utrzymanie konta w banku to koszt ok400zł, prowadzenie księgowości ok 350-400zł oczywiście rocznie, a przede wszystkim zasiłki statutowe które należy wypłacać i na ktore fundusz zabezpieczony musi być . Były również dwie wycieczki w 2012r organozowane przez Pana Bobowskiego na obydwu byłem z rodziną i bardzo sobie chwalę. Słyszałem również z ust trzecich, że sprawę oczerniania zgłosił Pan Mirosław do sądu osobiście. Więc gdyby czuł się winny to by zaszył się gdzie pieprz rośnie, a nie szukał sprawiedliwości w sądzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Bez kitu ludzie interes zwijają bo w Łomży wszystko jest najdroższe. Nawet Wa-wa się chowa przy naszych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pandemia cenzury.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org