piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Turcja wstała z kolan...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turcja wstała z kolan...

Siemanoo dobrze przeprowadź "rekrutację" chętnych na szczeniaka, żeby nie trafiły do kogoś, kto je później wyrzuci, znudzoną zabawkę.
U szczeniąt mogą się odezwać geny przodków, więc maluchy mogą być nawet sporymi psiakami. Zaraz Ci się rzuci stado chętnych na mikropieska, którzy będą niezadowoleni jak psiak podrośnie.
A suczkę wykastruj, będzie zdrowsza, pożyje dłużej, a Ty będziesz mieć spokojną głowę :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turcja wstała z kolan...

Najlepszy kebab jest w hannoverze w realu,jedź se i sprawdź.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turcja wstała z kolan...

krytyk1345
To nie jest prawda co ty tutaj wypisujesz. Owszem, chodził ktoś pijany ale to nie był szef sztabu. A za harcerzy z Ptaki Ptakom dam sobie rękę uciąć. Wiem, że różnie bywa z ich zachowaniem, ale nikt tam nie kradnie. Wiem, bo sam jestem harcerzem w drużynie druha Pyczota. Pozdro!

A jeśli chodzi o zebraną kwotę, najlepiej samemu dopytać bank lub wejść na wosp.lomza.pl i sprawdzić. Kwota 90 tysięcy jest SUMĄ trzech sztabów! W Łomży zebraliśmy ponad 45 tysięcy złotych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turcja wstała z kolan...

w Bielefeld tez w realu polecam ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turcja wstała z kolan...

pabloz4 mylisz się.
Nikt tu nie jest naiwny. Wybierz się do szpitala, obejrzyj sprzęt.
Zobaczysz DUUUŻO urządzeń z czerwonym serduszkiem o wartości ponad miliona polskich złotych.

Według mnie Pyczot organizuje super finał. Przypomnijcie sobie jak był rok temu. Tegoroczny finał był wyjątkiem. Brak środków finansowych to nie jedyny powód takiej organizacji. W tym roku finał miał zorganizować znany dj, wodzirej i fotograf P.B., ale w ostatniej chwili zrezygnował i Pyczot założył sztab w ostatniej chwili, ostatniego dnia o 22. A na dodatek położyła go rwa kuszlowa.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org