poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowy program socjalny PIS \"Trumna+\"

zdecydowanie Gracja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

BarbaraB tak, będą Twojej babci musieli płacić dzierżawę. Babcia może się również nie zgodzić na postawienie słupów na swojej działce, wtedy muszą umieścić je na jej skraju.

W swojej sprawie jeszcze papierów nie składałam, bo nie było mnie w kraju. Siostra bezproblemowo wywalczyła usunięcie słupów ze swojej działki :) (Kancelaria z Opola, działka pod Opolem).

Rayben niech podniosą rachunki - każdy ma prawo wybrać dostawcę prądu. Gdyby zakłady energetyczne myślały, zainwestowały by w linie podziemne, które są wielokrotnie tańsze w eksploatacji i nie przeszkadzają obywatelom. Niestety wolą nic nie robić, a tylko liczyć zyski.
Wiele krajów już dawno odeszło od stosowania zwykłych słupów i kładą linie podziemne.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

Drugiego klienta z rodziną też masz . Czasami będąc w W-wa w okresie letnim jeździmy przy M-1 w Ząbkach i tam nam się podoba bo tor jest długi a koszty nie są kosmiczne . Koszty inwestycji też nie są duże . Jest bardzo fajny tor w BLUE CITY ale ceny są bardzo wysokie . Jeździliśmy również w Białym ale nam się nie podobało .


pozdrawiam Zbyszek p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

Nie podniecajcie się tym, że matką szczeniaków jest pinczerek. Kiedy urosną mogą nie mieć nic wspólnego z pinczerem. W większości odziedziczą wygląd ojca, dziadków, mogą mieć mało cech z matki. Mogą być dużo większe od matki. Za nim takiego szczeniaka weźmiecie zastanówcie się 100 razy czy chodzi wam wyłącznie o pinczerka, czy obojętnie jaki "burek" z niego wyrośnie. Przykre byłoby to, aby za parę miesięcy te "pinczerki" trafiły do schroniska, bo wygląd ich rozczarował właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

jak orlen to dobrze, - niezle paliwo; bob tak tylko czytalem na innym portalu, sam tego nie wymyslilem wiec spokojnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

Najlepszy kebab to na ulicy aleja legionów Kebab Egipt smaczne żarcie tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy program socjalny PIS \\\"Trumna+\\\"

Dla mnie Kebab Egipt to jeden z najsmaczniejszych kebabów w łomzy miła obsługa no i maja szybki dowóz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org